Edit
Succession (TV Series 2018– ) Poster

(2018– )

Full Cast & Crew

Series Directed by 

Mark Mylod ... (8 episodes, 2018-2019)
Andrij Parekh ... (3 episodes, 2018-2019)
Adam Arkin ... (2 episodes, 2018)
Miguel Arteta ... (1 episode, 2018)
S.J. Clarkson ... (1 episode, 2018)
Adam McKay ... (1 episode, 2018)
Shari Springer Berman ... (1 episode, 2019)
Kevin Bray ... (1 episode, 2019)
Becky Martin ... (1 episode, 2019)
Robert Pulcini ... (1 episode, 2019)
Matt Shakman ... (1 episode, 2019)

Series Writing Credits  

Jesse Armstrong ... (created by) (20 episodes, 2018-2019)
Susan Soon He Stanton ... (10 episodes, 2018-2019)
Alice Birch ... (10 episodes, 2019)
Jon Brown ... (2 episodes, 2018-2019)
Jonathan Glatzer ... (2 episodes, 2018-2019)
Georgia Pritchett ... (2 episodes, 2018-2019)
Tony Roche ... (2 episodes, 2018-2019)
Anna Jordan ... (1 episode, 2018)
Lucy Prebble ... (1 episode, 2018)
Mary Laws ... (1 episode, 2019)
Will Tracy ... (1 episode, 2019)

Series Cast  

Brian Cox ...  Logan Roy 21 episodes, 2018-2020
Kieran Culkin ...  Roman Roy 21 episodes, 2018-2020
Sarah Snook ...  Shiv Roy 21 episodes, 2018-2020
Jeremy Strong ...  Kendall Roy 21 episodes, 2018-2020
Hiam Abbass ...  Marcia Roy 20 episodes, 2018-2019
Nicholas Braun ...  Greg Hirsch 20 episodes, 2018-2019
Peter Friedman ...  Frank Vernon 20 episodes, 2018-2019
Matthew Macfadyen ...  Tom Wambsgans 20 episodes, 2018-2019
Alan Ruck ...  Connor Roy 20 episodes, 2018-2019
Rob Yang ...  Lawrence Yee 20 episodes, 2018-2019
J. Smith-Cameron ...  Gerri Kellman 19 episodes, 2018-2019
Arian Moayed ...  Stewy Hosseini 17 episodes, 2018-2019
Scott Nicholson ...  Colin 17 episodes, 2018-2019
Dagmara Dominczyk ...  Karolina 15 episodes, 2018-2019
Justine Lupe ...  Willa 13 episodes, 2018-2019
David Rasche ...  Karl 12 episodes, 2018-2019
Juliana Canfield ...  Jess Jordan 12 episodes, 2018-2019
Natalie Gold ...  Rava Roy 10 episodes, 2018
Ashley Zukerman ...  Nate Sofrelli 9 episodes, 2018-2019
Caitlin FitzGerald ...  Tabitha 8 episodes, 2018-2019
Eric Bogosian ...  Gil Eavis 7 episodes, 2018-2019
Holly Hunter ...  Rhea Jarrell 6 episodes, 2019
Danny Huston ...  Jamie Laird 6 episodes, 2019
Christine Spang ...  Lucy 6 episodes, 2018-2019
Larry Pine ...  Sandy Furness 5 episodes, 2018-2019
Fisher Stevens ...  Hugo Baker 5 episodes, 2019
Swayam Bhatia ...  Sophie Roy 5 episodes, 2018-2019
Quentin Morales Quentin Morales ...  Iverson Roy 5 episodes, 2018-2019
Jeannie Berlin ...  Cyd Peach 4 episodes, 2019
Annabelle Dexter-Jones ...  Naomi Pierce 4 episodes, 2019
Peggy J. Scott ...  Jeane 4 episodes, 2018
Kelly Nash ...  ATN Newscaster / ... 4 episodes, 2019
Harriet Walter ...  Lady Caroline Collingwood 3 episodes, 2018-2019
James Cromwell ...  Ewan Roy 3 episodes, 2018-2019
Molly Griggs ...  Grace Roy 3 episodes, 2018
Judy Reyes ...  Eva 3 episodes, 2018
Babak Tafti ...  Eduard Asgarov 3 episodes, 2019
Michael Izquierdo ...  Jonas 3 episodes, 2018
Nick Mills ...  Matt 3 episodes, 2018
John Rue ...  Dr. Judith 3 episodes, 2018-2019
Mary Birdsong ...  Marianne Hirsch 2 episodes, 2018
Cherry Jones ...  Nan Pierce 2 episodes, 2019
Jessica Hecht ...  Michelle Pantsil 2 episodes, 2019
Brock Yurich ...  Brex 2 episodes, 2018
Noelle Hogan ...  Isla 2 episodes, 2018
Eisa Davis ...  Joyce Miller 2 episodes, 2018
Jack Gilpin ...  Mr. Wambsgans 2 episodes, 2018
Jake Choi ...  Tatsuya 2 episodes, 2018
Kristin Griffith ...  Mrs. Wambsgans 2 episodes, 2018
Katie Lee Hill ...  Sarah 2 episodes, 2018
Jorge Chapa ...  Doorman 2 episodes, 2018
Darius Homayoun ...  Amir 2 episodes, 2018
Mark Blum ...  Bill / ... 2 episodes, 2018-2019
Patch Darragh ...  Ray 2 episodes, 2019
Saamer Usmani ...  Chris 2 episodes, 2019
Lynne McCollough ...  Joan 2 episodes, 2018
Victor Slezak ...  Senator Roberts 2 episodes, 2019
Greg Harvey ...  Fikret 2 episodes, 2018
Zoe Winters ...  Kerry 2 episodes, 2019
Brian Hotaling ...  Mark 2 episodes, 2019
Tom Morley Tom Morley ...  Doddy 2 episodes, 2018
Zack Robidas ...  Mark Ravenhead 2 episodes, 2018-2019
David Robert Moore ...  Male Employee / ... 2 episodes, 2018-2019
Anna Wilson-Jones ...  Charlotte 2 episodes, 2018
Linda Marie Larson Linda Marie Larson ...  Senator Katherine Gilliard 2 episodes, 2019
Julian Wheeler Julian Wheeler ...  Helicopter Pilot / ... 2 episodes, 2018
Debbye Turner Debbye Turner ...  Susan Vardy 2 episodes, 2019
Sharla McBride Sharla McBride ...  ATN Newscaster / ... 2 episodes, 2019
Mark Thomas Epperson Mark Thomas Epperson ...  ATN Newscaster 2 episodes, 2019
Lia Lando Lia Lando ...  Pierce Anchor / ... 2 episodes, 2019
Parker Sawyers ...  Alessandro Daniels 1 episode, 2018
David Patrick Kelly ...  Paul Chambers 1 episode, 2018
Lauren Patten ...  Angela 1 episode, 2018
Jeremy Shamos ...  Mark Pierce 1 episode, 2019
Griffin Dunne ...  Dr. Alon Parfit 1 episode, 2018
Zach Cherry ...  Brian 1 episode, 2019
Mark Linn-Baker ...  Maxim Pierce 1 episode, 2019
Ingvar Sigurdsson ...  Magnusson 1 episode, 2019
Edan Alexander ...  Kid at Theme Park #2 1 episode, 2018
Annika Boras ...  Anna Newman 1 episode, 2018
Jördis Richter ...  Spa Worker 1 episode, 2019
Angus Wright ...  Phillipe Layton 1 episode, 2019
David Anzuelo ...  Pablo 1 episode, 2018
Zoe Chao ...  Joyce Miller's Staff 1 episode, 2018
Gunnar Ingi Halldorsson Gunnar Ingi Halldorsson ...  Driver 1 episode, 2019
Max Gordon Moore ...  Peter Pierce 1 episode, 2019
Aaron Albano Aaron Albano ...  Young Executive #1 1 episode, 2018
Norma Aurel ...  Protest Girl 1 episode, 2018
Christopher Convery ...  Kid at Theme Park #1 1 episode, 2018
Becky Baumwoll Becky Baumwoll ...  Head of Guest Relations 1 episode, 2019
Victoria Bermudez ...  Barista 1 episode, 2019
Karl Melberg ...  Icelandic Studio Tech 1 episode, 2019
Christina Rouner ...  Marnie Pierce 1 episode, 2019
Ryan Begay ...  Leon 1 episode, 2018
Michael Braun ...  Chris 1 episode, 2018
Nick Choksi ...  Ilhan 1 episode, 2018
Gary Curasi Gary Curasi ...  Greg's Taxi Driver 1 episode, 2018
Drew Gehling ...  Business Alchemist 1 episode, 2018
Richard Vernon Richard Vernon ...  Richard 1 episode, 2018
Anthony Arkin ...  Bill Lockheart 1 episode, 2019
James Beaman ...  Roman's Advisor 1 episode, 2019
Selina Boyack Selina Boyack ...  Theresa Dodds 1 episode, 2019
Jill Dalton ...  Diner 1 episode, 2019
Sólveig Eva ...  Icelandic Make-up Artist 1 episode, 2019
Robert David Grant ...  Bun Mountford 1 episode, 2019
Jacqueline Antaramian ...  Ilona Shenoy 1 episode, 2018
Kimberly Bigsby ...  Janelle 1 episode, 2018
James Michael Brown James Michael Brown ...  Office Keeper 1 episode, 2018
Michelle Duffy ...  Sharon Peters 1 episode, 2018
Austin Durant ...  Dr. Ashbury 1 episode, 2018
Christopher Chan Christopher Chan ...  Kenneth Chan 1 episode, 2019
Nore Davis ...  Zell Simmons 1 episode, 2019
Madeline Grey DeFreece ...  Laurie 1 episode, 2019
Gabriela Garcia Gabriela Garcia ...  Rosa 1 episode, 2019
Marina Kondo Marina Kondo ...  Translator 1 episode, 2019
Sydney Lemmon ...  Jennifer 1 episode, 2019
Sally Murphy ...  Kira 1 episode, 2019
Dave Bobb ...  Car Service Driver 1 episode, 2018
Joey Brooks ...  Tanner 1 episode, 2018
Nick Fondulis ...  Puking Guy 1 episode, 2018
Joel Hatch Joel Hatch ...  Bob Galpin 1 episode, 2018
Raymond J. Lee ...  Theme Park Attendant 1 episode, 2018
Taylor Ortega ...  Greta 1 episode, 2018
Sal Cecere ...  NY Reporter 1 1 episode, 2019
David K. Conklin ...  Customer 1 episode, 2019
Cheryse Dyllan ...  Organizer 1 episode, 2019
Michael Halling Michael Halling ...  Kendall's Advisor 1 episode, 2019
Yoshiro Kono ...  Japanese Exec / ... 1 episode, 2019
Sommer Blair Sommer Blair ...  Fiona 1 episode, 2018
Vic Browder ...  Randall Pierce 1 episode, 2018
Esther Chen ...  White House Aide #1 1 episode, 2018
Jade Kedrick Jade Kedrick ...  Amy 1 episode, 2018
Jared Martinez Jared Martinez ...  Tolly 1 episode, 2018
Sandi Bergen ...  NY Reporter 2 1 episode, 2019
Jennifer Black Jennifer Black ...  Chairwoman 1 episode, 2019
Cate Bottiglione Cate Bottiglione ...  Mom 1 episode, 2019
Alison Chace ...  Newscaster 1 episode, 2019
Chris Fulton ...  Max 1 episode, 2019
Kate Levy Kate Levy ...  Sally-Anne Cordell 1 episode, 2019
Gabriela Lopez Hernandez Gabriela Lopez Hernandez ...  Lawrence's Assistant 1 episode, 2019
Deborah Chavez ...  Tara 1 episode, 2018
Helen Coxe ...  Receptionist 1 episode, 2018
Robert S. Gregory ...  Dewi Swann 1 episode, 2018
Marcus Ho ...  Dr. Lewis 1 episode, 2018
Julia Murney ...  Trainer 1 episode, 2018
Mallory Ann Wu ...  Gina 1 episode, 2018
Amaya Braganza Amaya Braganza ...  Teen Family Member 1 episode, 2019
Bryan Burton ...  Sound Tech 1 episode, 2019
Helena Du Randt Helena Du Randt ...  Toni 1 episode, 2019
Asher Grodman ...  Sam 1 episode, 2019
Stephen Innocenzi Stephen Innocenzi ...  Hot Dog Vendor 1 episode, 2019
Dani Martineck ...  Isobel 1 episode, 2019
Justin McGiver Justin McGiver ...  Nature Guide 1 episode, 2019
Stacey Scotte ...  Housekeeper 1 episode, 2019
Ryan Jason Cook ...  Hertz Guy 1 episode, 2018
Riley F. Hansen Riley F. Hansen ...  Gladhander #1 1 episode, 2018
Surina Jindal ...  Sarita Shenoy 1 episode, 2018
Mei C Li Mei C Li ...  Nurse Buckley 1 episode, 2018
Joseph J. Parks ...  Photographer #2 1 episode, 2018
Jeena Yi ...  Kara 1 episode, 2018
Andrew Byatt Andrew Byatt ...  Hotel Manager 1 episode, 2019
Adit Dileep ...  Victor 1 episode, 2019
Matt Hurley ...  Peter 1 episode, 2019
Christopher Kelly ...  Stefan Strauss 1 episode, 2019
Laakan McHardy ...  Nikki 1 episode, 2019
Glenn Morizio ...  Joel Mastin 1 episode, 2019
Michael Nathanson ...  Waystar Executive 1 episode, 2019
Roya Shanks ...  Sarah Kilmartin 1 episode, 2019
Susan Blackwell ...  Stephanie 1 episode, 2018
Tony Demil ...  Chang 1 episode, 2018
Bret Lada ...  White House Aide #2 1 episode, 2018
Drew Lewis ...  Brad Kilmartin 1 episode, 2018
Justin Long Justin Long ...  Halal Guy 1 episode, 2018
Ron Simons ...  Photographer #1 1 episode, 2018
Tom Duncan ...  Photographer 1 episode, 2019
Martha Millan ...  Maria 1 episode, 2019
Diomargy Nuñez Diomargy Nuñez ...  Octavia 1 episode, 2019
Ian Poake ...  Scott 1 episode, 2019
Cerelina Proesl ...  Nia 1 episode, 2019
Alexander Sokovikov ...  Anton 1 episode, 2019
Tim Berrington ...  Dennis 1 episode, 2018
Bebe Browning Bebe Browning ...  Kelly 1 episode, 2018
Anna Crilly ...  Barmaid 1 episode, 2018
Kym Gomes ...  Maria 1 episode, 2018
Michael Mulhearn ...  Gladhander #2 1 episode, 2018
Eric Pargac ...  Dr. Lipe 1 episode, 2018
Tremayne Rollins Tremayne Rollins ...  Kalfu 1 episode, 2018
Phil Smrek ...  Kendall's Lawyer 1 episode, 2018
Valerie Edmond Valerie Edmond ...  Organizer 1 episode, 2019
Hunter Emery ...  Security Guard 1 episode, 2019
Ivica Marc ...  Guide 1 episode, 2019
Greg Powrie Greg Powrie ...  Steve Dodds 1 episode, 2019
Wayne Pyle ...  Steve Cox 1 episode, 2019
Phoenix Carnevale ...  Karen 1 episode, 2018
Richard Huw Richard Huw ...  Vicar 1 episode, 2018
Cambridge Jones ...  Photographer 1 episode, 2018
Jeffrey Omura ...  Rob 1 episode, 2018
John Ottavino John Ottavino ...  Mr. Polk 1 episode, 2018
Jon Norman Schneider ...  Dr. Montgomery 1 episode, 2018
Mihran Slougian ...  Datu 1 episode, 2018
Reginald Bannerman Reginald Bannerman ...  Security Guard #2 1 episode, 2019
Tyler Fauntleroy Tyler Fauntleroy ...  Waystar PR Flack 1 episode, 2019
Ekin Koç ...  Kadir 1 episode, 2019
Nick Reynolds ...  Man on the Street 1 episode, 2019
Jamie Richard-Stewart Jamie Richard-Stewart ...  Staff Manager 1 episode, 2019
Sathya Sridharan ...  Gavin 1 episode, 2019
Michael Crane Michael Crane ...  Roland 1 episode, 2018
Greta Quispe ...  Malaya 1 episode, 2018
Manny Rubio ...  Mac 1 episode, 2018
Wayne Stephens ...  Waiter 1 episode, 2018
Gameela Wright ...  Dr. Johnson 1 episode, 2018
Selim Bayraktar ...  Zeynal 1 episode, 2019
Robert Jack ...  Assistant 1 episode, 2019
Erin Roche Erin Roche ...  Aide 1 episode, 2019
Talia Thiesfield ...  Sacha 1 episode, 2019
Albert Welling ...  Paul Dodds 1 episode, 2019
Peter Evangelista ...  Waiter 1 episode, 2018
Jason Selvig ...  Street Guy 1 episode, 2018
Mandy Siegfried ...  Lisa 1 episode, 2018
Bisserat Tseggai ...  Asha 1 episode, 2018
Ian Creed ...  Coach 1 episode, 2019
Ken Perlstein ...  Dad 1 episode, 2019
Tony Roach ...  Christo 1 episode, 2019
Eric Robertson Eric Robertson ...  Master of Ceremonies 1 episode, 2019
Vin Knight ...  Teleprompter Operator 1 episode, 2018
Tom Weiss Tom Weiss ...  Noah 1 episode, 2018
Toshiro Yamaguchi Toshiro Yamaguchi ...  Photographer 1 episode, 2018
Nadia Quinn ...  Paula Conroy 1 episode, 2019
Preston Fritz Smith ...  Lobbyist 1 episode, 2019
Adi Stein Adi Stein ...  Stanley 1 episode, 2019
Douglas Waterbury-Tieman Douglas Waterbury-Tieman ...  Male Assistant 1 episode, 2019
Nikki Massoud ...  Jai 1 episode, 2018
Zijad Gracic Zijad Gracic ...  Amin 1 episode, 2019
Amos VanderPoel ...  Jonah 1 episode, 2019
Pearl Rhein ...  Waitress 1 episode, 2018
Robert Krog Robert Krog ...  Dave 1 episode, 2019
Max Woertendyke ...  Corey 1 episode, 2019
Omar A. Soriano Omar A. Soriano ...  Lift Guy 1 episode, 2018
Katie Hartke Katie Hartke ...  Senior ATN Staff 1 episode, 2019
Lloyd Boyd Lloyd Boyd ...  Dancer 1 episode, 2018
Jonas Cohen ...  Senior ATN Staff #2 1 episode, 2019
Charisma Glasper ...  Dance Troupe #1 1 episode, 2018
Alex Emanuel ...  ATN Newscaster 1 episode, 2019
Kassandra Cruz Kassandra Cruz ...  Dance Troupe #2 1 episode, 2018
Zoe Hollinshead Zoe Hollinshead ...  Dance Troupe #3 1 episode, 2018
Ehizoje A. Ehizoje A. ...  Dance Troupe #4 1 episode, 2018
Gabriel Hyman Gabriel Hyman ...  Dance Troupe #5 1 episode, 2018
Karen Goeller ...  Driver 1 episode, 2018
Gina Jun ...  Waystar Executive 1 episode, 2019
Chad H Peterson ...  Mover 1 episode, 2019
Rick Voight ...  Party Guest 1 episode, 2019
Kelly P. Williams ...  Waystar Executive (uncredited) 4 episodes, 2018
Rachel Palmer Rachel Palmer ...  Bridesmaid (uncredited) 3 episodes, 2018
Jamie-Lee Beacher ...  Staff Maid (uncredited) 2 episodes, 2018
Kim Chapman ...  Wedding Guest (uncredited) 2 episodes, 2018
Thomas Goodridge Thomas Goodridge ...  Clint Foster / ... (uncredited) 2 episodes, 2018
David Hight ...  Airport Passenger / ... (uncredited) 2 episodes, 2018
Stephanie Hill ...  Airport Traveler / ... (uncredited) 2 episodes, 2018
Richard Price Richard Price ...  Wedding Guest (uncredited) 2 episodes, 2018
Kirstie Shannon Kirstie Shannon ...  Guest (uncredited) 2 episodes, 2018
Sebastian Deerkop Sebastian Deerkop ...  Pedestrian / ... (uncredited) 2 episodes, 2019
Ken Holmes ...  Assistant / ... (uncredited) 2 episodes, 2019
Jerry Lobrow ...  Junior Attorney (uncredited) 2 episodes, 2019
Robert J Morgalo ...  Senior Staff (uncredited) 2 episodes, 2019
Ellie Ash Ellie Ash ...  Kid at Theme Park (uncredited) 1 episode, 2018
Richard Beal ...  Rancher (uncredited) 1 episode, 2018
Anthony Belfiore ...  Press Fernando Fernandez (uncredited) 1 episode, 2018
Kevin D. Benton ...  NYC Traffic Jam Pedestrian (uncredited) 1 episode, 2018
Albert Chang Albert Chang ...  Out of Town Student Traveler (uncredited) 1 episode, 2018
Johnny Cicero ...  Theme Park Kid (uncredited) 1 episode, 2018
Adam Cohen Adam Cohen ...  College Student (uncredited) 1 episode, 2018
Shantelle Lee Cuevas ...  College Student (uncredited) 1 episode, 2018
Justin Cunningham ...  Dr. Kenneth Warner (uncredited) 1 episode, 2018
Damon C. Fields Damon C. Fields ...  Maintenance Man (uncredited) 1 episode, 2018
Logan Fry ...  RECNY Gala Patron (uncredited) 1 episode, 2018
Scott Gladstone Scott Gladstone ...  Lawyer (uncredited) 1 episode, 2018
Aliya Golding Aliya Golding ...  Theme Park Child (uncredited) 1 episode, 2018
Marcos A. Gonzalez Marcos A. Gonzalez ...  Doorman (uncredited) 1 episode, 2018
Andrew James Gordon Andrew James Gordon ...  Bar Patron / ... (uncredited) 1 episode, 2018
Sarah Hayon ...  Nurse Elisa Highsmith (uncredited) 1 episode, 2018
Letitia Hector ...  Bridesmaid (uncredited) 1 episode, 2018
Margaret Ivey Margaret Ivey ...  Nurse Teresa Mendez (uncredited) 1 episode, 2018
Susan M. Jacobs ...  Spacesuit Girl (uncredited) 1 episode, 2018
Derek Johnson ...  Security Guard #1 (uncredited) 1 episode, 2018
Rami Joseph ...  Wall Street Broker (uncredited) 1 episode, 2018
Michael T. King Michael T. King ...  Alex Long (uncredited) 1 episode, 2018
Emily Levine ...  Athlete's Entourage (uncredited) 1 episode, 2018
Kelley Lord ...  ATN Intern (uncredited) 1 episode, 2018
Aly Mang ...  VIP Hostess (uncredited) 1 episode, 2018
Lucy Marinelli Lucy Marinelli ...  College Student (uncredited) 1 episode, 2018
Kenneth Kyle Martinez Kenneth Kyle Martinez ...  Camera Man (uncredited) 1 episode, 2018
On Mekahel ...  Gala Guest (uncredited) 1 episode, 2018
Alfredo Montez ...  Waiter (uncredited) 1 episode, 2018
Irungu Mutu ...  Hospital Security Guard (uncredited) 1 episode, 2018
Robert Myers ...  Cafe Guy (uncredited) 1 episode, 2018
Michelle Nali ...  Wedding Guest (uncredited) 1 episode, 2018
Ernest Nickey Ernest Nickey ...  Security Officer (uncredited) 1 episode, 2018
Paul A Nielsen ...  Logan's Bodyguard (uncredited) 1 episode, 2018
Andreas Pliatsikas ...  Pedestrian (uncredited) 1 episode, 2018
Shane Rawlings Shane Rawlings ...  Bodyguard / ... (uncredited) 1 episode, 2018
Natasha Romanova ...  Stewardess (uncredited) 1 episode, 2018
Ray Rosario ...  Orderly (uncredited) 1 episode, 2018
Joey Rullo ...  Driver (uncredited) 1 episode, 2018
Francesca Ruscio ...  Featured Party Goer (uncredited) 1 episode, 2018
Michelle Santiago Michelle Santiago ...  Waystar Parks Executive (uncredited) 1 episode, 2018
Arthur Shaffer ...  Driver (uncredited) 1 episode, 2018
Roxana Sheidaie Roxana Sheidaie ...  Party Goer (uncredited) 1 episode, 2018
Robert Shulman Robert Shulman ...  Drunk in Wheelchair (uncredited) 1 episode, 2018
Dillon Sibilla Dillon Sibilla ...  Upscale Club Goer (uncredited) 1 episode, 2018
Kylie Silverstein Kylie Silverstein ...  Theme Park Kid (uncredited) 1 episode, 2018
Michael Slusher Michael Slusher ...  Hotel Guest (uncredited) 1 episode, 2018
Vyvyan Smart Vyvyan Smart ...  Party Guest (uncredited) 1 episode, 2018
S.J. Son ...  Hipster Clerk (uncredited) 1 episode, 2018
Frank Sorgenti Frank Sorgenti ...  City Resident (uncredited) 1 episode, 2018
Elizabeth Tate ...  Gala Guest (uncredited) 1 episode, 2018
Ira Temchin ...  Gala Attendee (uncredited) 1 episode, 2018
Vincent Tumeo ...  Lawyer (uncredited) 1 episode, 2018
Tara Turnbull ...  Student (uncredited) 1 episode, 2018
Stan Vidal ...  Print Press (uncredited) 1 episode, 2018
Brynn Watkins ...  Club Dancer (uncredited) 1 episode, 2018
Daniel Joseph Woolf ...  Kitchen Porter (uncredited) 1 episode, 2018
Tejon Wright Tejon Wright ...  College Student (uncredited) 1 episode, 2018
Frank Anello ...  U.S. Senator (uncredited) 1 episode, 2019
Glen Nasser Bell Glen Nasser Bell ...  Senior Staff Member (uncredited) 1 episode, 2019
Gregory Blanch Gregory Blanch ...  Young CEO (uncredited) 1 episode, 2019
Iván Amaro Bullón ...  Businessman (uncredited) 1 episode, 2019
Mitch Cantor ...  Party Guest (uncredited) 1 episode, 2019
Doug Decker Doug Decker ...  Billionaire CEO (uncredited) 1 episode, 2019
Jason DeStefano ...  Waystar Employee (uncredited) 1 episode, 2019
Michael Joseph Donovan ...  Snow Joe (uncredited) 1 episode, 2019
Mark T. Dowling Mark T. Dowling ...  Vaulter Employee (uncredited) 1 episode, 2019
Maro Drobnic Maro Drobnic ...  Reporter (uncredited) 1 episode, 2019
Vincent Farr ...  Waystar Security (uncredited) 1 episode, 2019
Alexandra Lopez Galan ...  Vaulter Employee (uncredited) 1 episode, 2019
Chris J W Healy Chris J W Healy ...  Pub Punter (uncredited) 1 episode, 2019
Patricia Hodges ...  Vaulter Employee (uncredited) 1 episode, 2019
Carly Holloway Carly Holloway ...  Antifa Member (uncredited) 1 episode, 2019
Ian Dylan Hunt ...  ATN Employee (uncredited) 1 episode, 2019
Alexander Hurry Alexander Hurry ...  Logan Roy Associate (uncredited) 1 episode, 2019
Alexandria Isola ...  Celebrity (uncredited) 1 episode, 2019
Alex D. Jennings ...  Senate Aide (uncredited) 1 episode, 2019
Bob Leszczak ...  Janitor (uncredited) 1 episode, 2019
Scott Manginelli Scott Manginelli ...  Funeral Guest (uncredited) 1 episode, 2019
Christopher McPhillips Christopher McPhillips ...  Logan Roy Associate (uncredited) 1 episode, 2019
Stefan Milne ...  Guest to Banquet (uncredited) 1 episode, 2019
Braydin Anthony Myers ...  Reporter (uncredited) 1 episode, 2019
Stephen Nelson Stephen Nelson ...  Gala Guest (uncredited) 1 episode, 2019
Watari Nishida ...  Japanese Journalist (uncredited) 1 episode, 2019
Peter Presta ...  Nu General Public (uncredited) 1 episode, 2019
Brett Puglisi ...  Funeral Guest (uncredited) 1 episode, 2019
Bill Ricciardelli Bill Ricciardelli ...  Gil Eavis Associate (uncredited) 1 episode, 2019
Garret Riley Garret Riley ...  Set Assistant (uncredited) 1 episode, 2019
Rahim Rosen ...  GOP Senator (uncredited) 1 episode, 2019
Tiffany Schleigh ...  Chef (uncredited) 1 episode, 2019
Rachel J. Seebode ...  Billionaire Wife (uncredited) 1 episode, 2019
Albert Skowronski Albert Skowronski ...  Police Officer (uncredited) 1 episode, 2019
Johnny Stevenson ...  Security Officer (uncredited) 1 episode, 2019
John Vullo John Vullo ...  John Vullo (uncredited) 1 episode, 2019
Gerard Wilkie Gerard Wilkie ...  Philip Cleave (uncredited) 1 episode, 2019

Series Produced by 

Jesse Armstrong ... executive producer (20 episodes, 2018-2019)
Maeve Cullinane ... associate producer (20 episodes, 2018-2019)
Will Ferrell ... executive producer (20 episodes, 2018-2019)
Adam McKay ... executive producer (20 episodes, 2018-2019)
Kevin J. Messick ... executive producer (20 episodes, 2018-2019)
Frank Rich ... executive producer (20 episodes, 2018-2019)
Dara Schnapper ... producer (20 episodes, 2018-2019)
Jon Brown ... co-executive producer / supervising producer (19 episodes, 2018-2019)
Jonathan Glatzer ... supervising producer (19 episodes, 2018-2019)
Callie Hersheway ... associate producer (19 episodes, 2018-2019)
Mark Mylod ... executive producer (19 episodes, 2018-2019)
Lucy Prebble ... consulting producer / co-executive producer (19 episodes, 2018-2019)
Georgia Pritchett ... co-executive producer (19 episodes, 2018-2019)
Tony Roche ... executive producer / co-executive producer (19 episodes, 2018-2019)
Jane Tranter ... executive producer (19 episodes, 2018-2019)
Maria Cerretani ... associate producer (10 episodes, 2018)
Scott Ferguson ... executive producer (10 episodes, 2019)
Valerie Landesberg ... associate producer (10 episodes, 2019)
Mary Laws ... consulting producer (10 episodes, 2019)
Gabrielle Mahon ... producer (10 episodes, 2019)
Susan Soon He Stanton ... co-producer (10 episodes, 2019)
Will Tracy ... producer (10 episodes, 2019)
Jonathan Filley ... producer (9 episodes, 2018)
Amy Hodge ... co-producer (9 episodes, 2018)
Daniel Zelman ... consulting producer (9 episodes, 2018)
Bruce Dunn ... co-producer (4 episodes, 2018)
Ron Bozman ... producer (2 episodes, 2018)
Mark Cooper ... producer: Scotland (2 episodes, 2019)
Zdenka Gold ... line producer: Croatia (2 episodes, 2019)
Holly S. Rymon ... producer: Croatia (2 episodes, 2019)
Regina Heyman ... producer (1 episode, 2018)
Ilene S. Landress ... executive producer (1 episode, 2018)
Robyn Wholey ... associate producer (1 episode, 2018)
Bryn Birgisdóttir ... line producer: Iceland (1 episode, 2019)

Series Music by 

Nicholas Britell ... (20 episodes, 2018-2019)

Series Cinematography by 

Patrick Capone ... (10 episodes, 2018-2019)
Christopher Norr ... (7 episodes, 2018-2019)
Andrij Parekh ... (3 episodes, 2018)

Series Film Editing by 

Ken Eluto ... (8 episodes, 2018-2019)
William Henry ... (4 episodes, 2019)
Anne McCabe ... (3 episodes, 2018-2019)
Jane Rizzo ... (3 episodes, 2018)
Joe Giganti ... (2 episodes, 2019)
Mark Yoshikawa ... (1 episode, 2018)
Suzy Elmiger ... (1 episode, 2019)
Ellen Tam ... (1 episode, 2019)

Series Casting By 

Francine Maisler ... (19 episodes, 2018-2019)
Avy Kaufman ... (10 episodes, 2019)
Douglas Aibel ... (9 episodes, 2018)
Henry Russell Bergstein ... (9 episodes, 2018)

Series Production Design by 

Stephen H. Carter ... (20 episodes, 2018-2020)
Kevin Thompson ... (1 episode, 2018)

Series Art Direction by 

Kim Jennings ... (7 episodes, 2018)
Carmen Cárdenas ... (6 episodes, 2019)
Andrew Bennett ... supervising art director (2 episodes, 2018)
Mark Harris ... (2 episodes, 2018)
Deborah Jensen ... (1 episode, 2018)
Martin Kelly ... UK art director (1 episode, 2019)

Series Set Decoration by 

George DeTitta Jr. ... (13 episodes, 2018-2019)
Sophie Newman ... (2 episodes, 2018)
Susan Bode ... (1 episode, 2018)
Kristen Kogler ... (1 episode, 2018)

Series Costume Design by 

Michelle Matland ... (19 episodes, 2018-2019)
Catherine George ... (1 episode, 2018)

Series Makeup Department 

Claus Lulla ... key makeup artist (10 episodes, 2018)
Patricia Regan ... department head makeup (10 episodes, 2018)
Kim Amacker ... key makeup artist (10 episodes, 2019)
Gary English ... hair stylist / hair stylist: US (10 episodes, 2019)
Gary Martori ... key hair stylist (10 episodes, 2019)
Jasen Joseph Sica ... department head hair (10 episodes, 2019)
Nuria Sitja ... department head makeup / makeup department head (10 episodes, 2019)
Christen Edwards ... key hair stylist (9 episodes, 2018)
Michelle Johnson ... department head hair (9 episodes, 2018)
Tomasina Smith ... makeup artist (7 episodes, 2018)
Adenike Wright ... hair stylist (7 episodes, 2018)
Angela Johnson ... makeup artist (6 episodes, 2019)
Nancy Nieves ... hair stylist (6 episodes, 2019)
Joseph A. Campayno ... makeup artist (5 episodes, 2018)
Kelly Reed ... hair stylist (4 episodes, 2018)
Cassandra Keating ... makeup artist: US / makeup artist (4 episodes, 2019)
Milagros Medina-Cerdeira ... makeup artist (4 episodes, 2019)
Janine JP Parrella ... makeup artist / additional makeup artist (3 episodes, 2018-2019)
Aaron Mark Kinchen ... hair stylist (3 episodes, 2019)
Daniella Duque ... hair stylist / hair stylist: New Mexico (2 episodes, 2018-2019)
Tania Couper ... hair stylist (2 episodes, 2018)
Andrea Finch ... crowd hair supervisor / crowd makeup supervisor (2 episodes, 2018)
Sara Kramer ... makeup artist (2 episodes, 2018)
Amber Jasmin Morrow ... hair stylist (2 episodes, 2018)
Rosalia Culora ... makeup artist: Scotland (2 episodes, 2019)
Maxine Dallas ... makeup artist: Scotland (2 episodes, 2019)
Iva Gaurina ... hair assistant: Croatia / makeup assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Jill Karol ... makeup artist / makeup artist: US (2 episodes, 2019)
Delia Letham ... makeup artist: Scotland (2 episodes, 2019)
Ivana Pralija ... hair assistant: Croatia / makeup assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Sanja Rivic ... hair assistant: Croatia / makeup assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Vivienne Simpson ... hair supervisor: Scotland / makeup supervisor: Scotland (2 episodes, 2019)
Nathan J. Busch II ... key hair stylist (1 episode, 2018)
Berlinda Cantu-Lewis ... hair stylist: New Mexico (1 episode, 2018)
Jerry DeCarlo ... department head hair (1 episode, 2018)
Bonnie Masoner ... makeup artist: New Mexico (1 episode, 2018)
John Mendola ... hair stylist (1 episode, 2018)
Björn Rehbein ... makeup artist (1 episode, 2018)
Karen Romero ... makeup artist: New Mexico (1 episode, 2018)
Bradley Stenson ... makeup artist (1 episode, 2018)
Debbie Bell ... makeup artist (1 episode, 2019)
Daniel Ferretti ... hair stylist (1 episode, 2019)
Sonja Gregoire ... hair stylist (1 episode, 2019)
Jodi King ... makeup artist (1 episode, 2019)
Sarit Klein ... makeup artist: US (1 episode, 2019)
Lisa Makowski ... makeup artist (1 episode, 2019)
Sanja Milic ... makeup artist (1 episode, 2019)
Kat Morgan ... crowd makeup daily (1 episode, 2019)
Jerry Popolis ... hair stylist (1 episode, 2019)
Rosemary Redlin ... makeup artist (1 episode, 2019)
Sylvia Atkins ... crowd hair & makeup artist (uncredited) / crowd hair (uncredited) (11 episodes, 2018-2019)
Rachel English ... additional makeup artist (uncredited) (4 episodes, 2019)
Amanda Duffy ... hair stylist (uncredited) (3 episodes, 2018)
Doone Forsyth ... makeup artist (uncredited) (2 episodes, 2018)
Ashley Leitzel-Reichenbach ... additional hair (uncredited) / additional hair stylist (uncredited) (2 episodes, 2018)
Nuria Marieges Moore ... make up trainee (uncredited) / makeup trainee (uncredited) (2 episodes, 2018)
Emilia Martin ... additional hair stylist (uncredited) (2 episodes, 2018)
Genyii Scott ... hair stylist (uncredited) (2 episodes, 2018)
Roberto Baez ... makeup artist (uncredited) (1 episode, 2018)
Rick Caroto ... hair stylist (uncredited) (1 episode, 2018)
Lani Barry ... additional makeup artist (uncredited) / makeup artist (uncredited) (1 episode, 2019)
Laura Breslin ... crowd hair and makeup junior (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Production Management 

Radha Subramaniam ... post-production supervisor (10 episodes, 2018)
Tyson Bidner ... unit production manager (10 episodes, 2019)
Gabrielle Mahon ... unit production manager (10 episodes, 2019)
Justin Scutieri ... post-production supervisor (10 episodes, 2019)
Frank Covino ... unit production manager / assistant unit production manager (9 episodes, 2018)
Michael Kriaris ... assistant unit production manager (7 episodes, 2018)
Drew Payne ... unit manager (2 episodes, 2018)
Mark Somner ... unit production manager (2 episodes, 2018)
Andy Surry ... production supervisor: UK (2 episodes, 2018)
Vlaho Krile ... production manager: Croatia (2 episodes, 2019)
Donald MacKinnon ... production manager: Scotland (2 episodes, 2019)
Gordon Skene ... unit manager: Scotland (2 episodes, 2019)
Marko Zivkovic ... unit manager: Croatia (2 episodes, 2019)
Regina Heyman ... unit production manager (1 episode, 2018)
Timothy Stormer ... post-production supervisor (1 episode, 2018)
Nick Thomason ... production supervisor (1 episode, 2018)
Lilja Ósk Snorradóttir ... production supervisor: Iceland (1 episode, 2019)
Roger Harlow ... head of production: film dailies (uncredited) (4 episodes, 2018-2019)
Elli Cassata ... production manager: Iceland (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Second Unit Director or Assistant Director 

Nick Notte ... second second assistant director (17 episodes, 2018-2019)
Amy Lauritsen ... first assistant director (11 episodes, 2018-2019)
Catherine Feeny ... second assistant director (10 episodes, 2018-2019)
Michelle Flevotomas ... second assistant director (9 episodes, 2018-2019)
Christo Morse ... first assistant director (9 episodes, 2018-2019)
Jeff Sedwick ... additional second assistant director / second second assistant director (7 episodes, 2018-2019)
Luke Aaron Wittel ... dga trainee (6 episodes, 2019)
Abel Herrera ... DGA trainee walkies (5 episodes, 2018)
Nicole Kay Payson ... additional second assistant director (5 episodes, 2019)
Alex Foreman ... additional second assistant director (3 episodes, 2018-2019)
Sam Barry-Parker ... crowd second assistant director (2 episodes, 2018)
Mary Boulding ... second second assistant director (2 episodes, 2018)
Lucy Cover ... base third assistant director (2 episodes, 2018)
Simon Downes ... key second assistant director (2 episodes, 2018)
Andrij Parekh ... second unit director (2 episodes, 2018)
Ben Quirk ... floor second assistant director (2 episodes, 2018)
Katharine K.K. Kennedy ... crowd second assistant director (2 episodes, 2019)
Fraser Malcolm ... base third assistant director / third assistant director (2 episodes, 2019)
Alison Piper ... key second assistant director (2 episodes, 2019)
Liam Shaw ... floor second assistant director (2 episodes, 2019)
Vid Spindler ... key second assistant director (2 episodes, 2019)
Bruno Stampalija ... second second assistant director (2 episodes, 2019)
Scott Bowers ... second assistant director (1 episode, 2018)
Anthony Pennachio ... additional second assistant director (1 episode, 2018)
Marisa Taylor ... second second assistant director (1 episode, 2018)
Daria Blazevic ... crowd second assistant director (1 episode, 2019)
Nino Niksic ... crowd second assistant director (1 episode, 2019)
Donald E G Bentley ... crowd third assistant director (uncredited) (2 episodes, 2018)
Anthony Keating ... second second assistant director (uncredited) (1 episode, 2018)
Siggi Kjartan ... second assistant director (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Art Department 

Aaron Judlowe ... background art (20 episodes, 2018-2019)
Molly McIntosh ... background art (20 episodes, 2018-2019)
Monica Jacobs ... on-set prop master / on set prop master / property master / on-set property master (19 episodes, 2018-2019)
Lauren DeTitta ... assistant set decorator (17 episodes, 2018-2019)
Alec Hansen ... set dresser (17 episodes, 2018-2019)
Daniel R. Kersting ... assistant set decorator (17 episodes, 2018-2019)
Christine Montgomery ... shop forewoman / set dress shop foreman (17 episodes, 2018-2019)
Briar Rossell ... on-set dresser / key on set dresser / on-set dresser: US / key on set dresser: New Mexico (17 episodes, 2018-2019)
Bryan Walsh ... leadman (17 episodes, 2018-2019)
Judy Gurr ... assistant set decorator (11 episodes, 2018-2019)
Leann Murphy ... art department coordinator / art department coordinator: US (11 episodes, 2018-2019)
Michelle Burnworth ... key carpenter (10 episodes, 2019)
Jonathan Collins ... assistant art director / assistant art director: US (10 episodes, 2019)
Michael Davidson ... construction coordinator (10 episodes, 2019)
Daniel Decort ... lead industrial scenic (10 episodes, 2019)
David Hill ... carpenter foreman (10 episodes, 2019)
Dierdre Kane ... property master / property master: US (10 episodes, 2019)
Christopher Kay ... charge scenic (10 episodes, 2019)
Yu-Ting Lin ... assistant art director / assistant art director: US (10 episodes, 2019)
Chris Marzulli ... key construction grip (10 episodes, 2019)
James H. McDonnell ... third prop / assistant on-set prop master: US (10 episodes, 2019)
Emma McHugh ... props buyer / props buyer: US (10 episodes, 2019)
Birakoye Nassoko ... shop electrician (10 episodes, 2019)
Dustin Neiderman ... graphic designer / graphic designer: US (10 episodes, 2019)
Geoffrey D. Pound ... best boy construction grip (10 episodes, 2019)
Jason Duncan ... assistant on-set prop master / assistant on-set prop master: US (9 episodes, 2019)
Cody Healey-Conelly ... motion graphics (9 episodes, 2019)
Thomas Nierenberg ... on-set dresser / on-set dresser: US (9 episodes, 2019)
Michael Acevedo ... key carpenter (8 episodes, 2018)
Joseph A. Alfieri Jr. ... construction coordinator (8 episodes, 2018)
Maximilian Bode ... assistant art director / graphics / graphic designer (8 episodes, 2018)
James Donahue ... scenic foreman / scenic artist (8 episodes, 2018)
Shawn Mulligan ... key construction grip (8 episodes, 2018)
Christopher Santilli ... best boy construction grip (8 episodes, 2018)
Mark Tierney ... carpenter foreman (8 episodes, 2018)
Alexios Chrysikos ... assistant art director (7 episodes, 2018)
Raphael Cohen ... shopman (7 episodes, 2018)
Thomas Emmel ... shopcraftsman (7 episodes, 2018)
Millacent Fearon ... additional props / assistant on set prop master (7 episodes, 2018)
Dierdre Feldmann ... prop buyer / prop shopper (7 episodes, 2018)
Michael Foster ... set dress foreman (7 episodes, 2018)
Alex Gorodetsky ... charge scenic (7 episodes, 2018)
Laura Nemesi ... assistant set decorator (7 episodes, 2018)
Stavros Stamat ... lead shopman (7 episodes, 2018)
Ron Stone ... property master (7 episodes, 2018)
Anna Weber ... art department coordinator (7 episodes, 2018)
Michael Auszura ... assistant art director (6 episodes, 2018)
Aimee Dombo Desmond ... assistant art director (6 episodes, 2018)
Tess Peltzer-Rollo ... assistant on set prop master / props (6 episodes, 2018)
Andrew Schoenfeld ... on set dresser (6 episodes, 2018)
Marc Connor ... scenic foreman (6 episodes, 2019)
Max Grafe ... camera scenic (6 episodes, 2019)
William J. Hopper ... graphic designer (6 episodes, 2019)
Tory Harris ... additional props / props (5 episodes, 2018-2019)
Benjamin K. Cox ... assistant art director (5 episodes, 2018)
Peter Dorsey ... assistant art director (5 episodes, 2018)
Jay Hendrickx ... camera scenic (5 episodes, 2018)
Carlos A. Rodriguez ... props (5 episodes, 2018)
Ian Quiles ... additional props (5 episodes, 2019)
Katya Austin ... graphic designer: US (4 episodes, 2019)
Carmen Cárdenas ... art director: US (4 episodes, 2019)
George DeTitta Jr. ... set decorator: US (4 episodes, 2019)
Alison Gilham ... scenic foreman (4 episodes, 2019)
Julia Torrant ... camera scenic (4 episodes, 2019)
Glen Aldous ... camera scenic (3 episodes, 2018)
Alan Arnold ... dressing props (2 episodes, 2018)
Peter Bigg ... property master (2 episodes, 2018)
Jamie Buchan ... dressing props / standby props (2 episodes, 2018)
Robbin Chiu ... dressing props / dressing propsman (2 episodes, 2018)
Jools Faiers ... graphic designer (2 episodes, 2018)
Natalie Forsythe ... dressing props (2 episodes, 2018)
Tom Gardner ... storeman (2 episodes, 2018)
Shane Harford ... assistant prop master (2 episodes, 2018)
Felicity Hickman ... action props buyer (2 episodes, 2018)
Simon Hutchings ... standby painter (2 episodes, 2018)
Harry James ... standby props / stand by props (2 episodes, 2018)
Kamlan Man ... assistant set decorator (2 episodes, 2018)
James McClellan ... junior draughtsman (2 episodes, 2018)
Mitch Niclas ... standby props / supervising standby props (2 episodes, 2018)
Oliver Rayner ... art department coordinator (2 episodes, 2018)
Ross Sears ... standby stagehand (2 episodes, 2018)
Adrian Segura ... leadman / leadman: New Mexico (2 episodes, 2018)
Brian Steele ... standby rigger (2 episodes, 2018)
Mark Stevenson-Ellis ... production buyer (2 episodes, 2018)
Pete Steward ... standby carpenter (2 episodes, 2018)
Antonia Tibble ... assistant buyer (2 episodes, 2018)
William Wells ... dressing props / dressing prop (2 episodes, 2018)
Neslihan Arslan ... assistant art director (2 episodes, 2019)
Leanne Boyd ... standby props (2 episodes, 2019)
Ana Buljan ... set decorator: Croatia (2 episodes, 2019)
Craig Castle ... dressing props (2 episodes, 2019)
Jeff Christiano ... greens coordinator (2 episodes, 2019)
Liam Collins ... dressing props (2 episodes, 2019)
Anne-Marie Coulter ... dressing props buyer: Scotland (2 episodes, 2019)
Marta Crnobrnja ... additional property master: Croatia (2 episodes, 2019)
John Felix ... dressing props (2 episodes, 2019)
Caroline Grebbell ... supervising art director: Scotland (2 episodes, 2019)
Dalibor Jaksic ... on-set dresser: Croatia (2 episodes, 2019)
Zvonimir Jaksic ... on-set dresser: Croatia (2 episodes, 2019)
Martin Kelly ... art director: Scotland (2 episodes, 2019)
Genevieve Lowry ... additional props / third prop: US (2 episodes, 2019)
David Macleod ... property master: Scotland (2 episodes, 2019)
Fred MacMillan ... assistant on-set prop master: Scotland (2 episodes, 2019)
Kenny McGuire ... graphic designer: Scotland (2 episodes, 2019)
Martin McNee ... standby art director (2 episodes, 2019)
Sara Cheeky Neighbour ... set decorator: Scotland (2 episodes, 2019)
Hana Pecur ... graphic designer: Croatia (2 episodes, 2019)
Jelena Raguz ... prop assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Ana Saric ... assistant art director: Croatia (2 episodes, 2019)
Jakov Saric ... art department coordinator: Croatia (2 episodes, 2019)
Zvonko Saric ... art director: Croatia (2 episodes, 2019)
Rachel Smith ... assistant art director: Scotland (2 episodes, 2019)
Elias Sommer ... standby props (2 episodes, 2019)
Vjeko Tadic ... prop assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Zoran Tadic ... prop assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
David Allen ... assistant props (1 episode, 2018)
RA Arancio-Parrain ... art director: New Mexico (1 episode, 2018)
David D. Baumann ... property master: New Mexico (1 episode, 2018)
Jay Bown ... set dress foreman (1 episode, 2018)
Diana Burton ... property master (1 episode, 2018)
Celeste Cole ... props: New Mexico (1 episode, 2018)
Katherine Akiko Day ... assistant art director (1 episode, 2018)
James Duddy ... on set dresser: New Mexico (1 episode, 2018)
James Duncan ... on set dresser: New Mexico (1 episode, 2018)
Gary Eilar ... on set dresser: New Mexico (1 episode, 2018)
Porter Fulmer ... assistant props (1 episode, 2018)
Daniel Hickey ... second on set dresser (1 episode, 2018)
Tommy Janulis ... additional props (1 episode, 2018)
Anya Lebow ... assistant set decorator (1 episode, 2018)
Brian Lynch ... charge scenic (1 episode, 2018)
Robinson Madera ... industrial (1 episode, 2018)
Anthony O.H. Navarro ... leadman (1 episode, 2018)
Thomas O'Malley ... on set dresser (1 episode, 2018)
Fanny Pereire ... art consultant (1 episode, 2018)
Joseph Sacco ... key on set dresser (1 episode, 2018)
Stephen R. Severs ... construction foreman: New Mexico (1 episode, 2018)
Meaghan E. Stone ... assistant prop master (1 episode, 2018)
Loren Telles ... on set dresser: New Mexico (1 episode, 2018)
Jessica Templin ... additional props (1 episode, 2018)
Lawrence Tolle ... assistant prop master: New Mexico (1 episode, 2018)
Brandon Trapp ... construction coordinator: New Mexico (1 episode, 2018)
John Trapp ... construction coordinator: New Mexico (1 episode, 2018)
Julie Duncan ... assistant on-set prop master (1 episode, 2019)
Nancy Friedman ... on-set dresser: US (1 episode, 2019)
Jeremy Welch ... additional props (1 episode, 2019)
Jeremy Welsh ... additional props (1 episode, 2019)
Audra Martin ... art production assistant (uncredited) (10 episodes, 2018)
Melissa Manke ... set dec coordinator (uncredited) (10 episodes, 2019)
Pretty Scenic ... construction coordinator (uncredited) (10 episodes, 2019)
Carlisle Peloquin ... art department assistant (uncredited) (9 episodes, 2018)
Carla Sabater Sadornil ... construction assistant (uncredited) (9 episodes, 2019)
Sara Price ... construction production assistant (uncredited) (6 episodes, 2018)
Matthew Vidalis ... graphic designer (uncredited) (4 episodes, 2018)
Jack Breene ... set dresser (uncredited) (3 episodes, 2018)
Julie Peters-Haymes ... props (uncredited) / props: day player (uncredited) / set dresser (uncredited) (3 episodes, 2018)
Helen Baker ... computer graphics producer: BLIND LTD (uncredited) (2 episodes, 2018)
Andrew Booth ... computer graphics supervisor: BLIND LTD (uncredited) (2 episodes, 2018)
Jack Cave ... art department assistant (uncredited) (2 episodes, 2018)
Jacqueline Crockett ... assistant construction coordinator (uncredited) (2 episodes, 2018)
Caitlin Allen ... petty cash buyer: UK (uncredited) (2 episodes, 2019)
Liam Bryant ... graphic designer (uncredited) (2 episodes, 2019)
Rob Evans ... charge hand dressing props (uncredited) / chargehand dressing props (uncredited) (2 episodes, 2019)
Dana Kenn ... scenic artist (uncredited) (2 episodes, 2019)
Alison Meloy ... art department production assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Steve Wade ... props (uncredited) (2 episodes, 2019)
Michelle Cantillo ... set dresser (uncredited) (1 episode, 2018)
Jessica Clark ... set decoration buyer (uncredited) (1 episode, 2018)
Eric Gallegos ... set painter (uncredited) (1 episode, 2018)
Jonathan Kohrman ... camera scenic (uncredited) (1 episode, 2018)
Karl Koroscik ... dressing prop (uncredited) (1 episode, 2018)
Elena LaTerra ... additional property person (uncredited) (1 episode, 2018)
JoAnna Maes-Corlew ... graphic designer: New Mexico unit (uncredited) (1 episode, 2018)
Kevin Martin ... construction grip (uncredited) (1 episode, 2018)
Randy Paul Ortega ... key scenic/head painter (uncredited) (1 episode, 2018)
Brooke Peters ... set designer (uncredited) (1 episode, 2018)
Nephretitti Schenck ... set dresser (uncredited) (1 episode, 2018)
Joan Winters ... graphic designer (uncredited) (1 episode, 2018)
Marta Luiza Macuga ... set dresser (uncredited) (1 episode, 2019)
Steven Robertson ... set dresser (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Sound Department 

Matthew Haasch ... foley supervisor / foley editor / Foley supervisor (20 episodes, 2018-2019)
Andy Kris ... re-recording mixer (20 episodes, 2018-2019)
Bill Orrico ... dialogue editor (20 episodes, 2018-2019)
Jay Peck ... foley artist (20 episodes, 2018-2019)
Nicholas Renbeck ... supervising sound editor (20 episodes, 2018-2019)
Lawrence Zipf ... re-recording mixer (20 episodes, 2018-2019)
Bobby Johanson ... adr mixer (19 episodes, 2018-2019)
Krissopher Chevannes ... adr mixer (14 episodes, 2018-2019)
Matthew Kay ... foley mixer / foley Mixer (14 episodes, 2018-2019)
Micah Blaichman ... foley mixer (10 episodes, 2018)
Marissa Littlefield ... adr editor (10 episodes, 2018)
Nora Linde ... assistant sound editor (10 episodes, 2019)
Angela Organ ... adr editor (10 episodes, 2019)
Matt McLarty ... sound mixer: second unit / sound utility (9 episodes, 2018)
Ken Ishii ... production sound mixer / production sound mixer: Croatia (8 episodes, 2019)
Michael Sanchez ... sound utility (7 episodes, 2018)
William Sarokin ... production sound mixer / production sound mix (7 episodes, 2018)
Matt Snedecor ... foley mixer / Foley mixer (6 episodes, 2018)
Anguibe Guindo ... boom operator (6 episodes, 2019)
John Sember ... sound utility (6 episodes, 2019)
George Leong ... boom operator (5 episodes, 2018)
Mark Wilkening ... adr mixer (5 episodes, 2018)
Sebastian Vaskio ... adr mixer (4 episodes, 2018)
Mark DeSimone ... adr mixer (4 episodes, 2019)
John McCormick ... production sound mixer: US (3 episodes, 2019)
Julia Staller-Wild ... boom operator: US (3 episodes, 2019)
Simon Bysshe ... production sound mixer (2 episodes, 2018)
Liam Cotter ... sound utility (2 episodes, 2018)
Stuart Deutsch ... boom operator (2 episodes, 2018)
Jeanne Gilliland ... boom operator (2 episodes, 2018)
Stephane Malenfant ... boom operator (2 episodes, 2018)
Antonio L. Arroyo ... additional production sound mixer: US / production sound mixer: US (2 episodes, 2019)
Stuart Bruce ... production sound mixer: Scotland (2 episodes, 2019)
Sean Garnhart ... sound effects editor (2 episodes, 2019)
Richard Hart ... sound utility (2 episodes, 2019)
Bill Higley ... adr mixer (2 episodes, 2019)
Javi López ... boom operator: Scotland (2 episodes, 2019)
Kian McClure ... boom operator: Scotland (2 episodes, 2019)
Matt Perry Thomas ... sound utility: US (2 episodes, 2019)
Zoran Vincic ... sound utility: Croatia (2 episodes, 2019)
Nenad Vukadinovic ... additional production sound mixer: Croatia (2 episodes, 2019)
Jordan Bodhaine ... boom operator: New Mexico (1 episode, 2018)
Jason Patrick Collins ... boom operator: New Mexico (1 episode, 2018)
Chris Fondulas ... boom operator (1 episode, 2018)
Heather Gross ... foley editor (1 episode, 2018)
Michael McMenomy ... dialogue editor (1 episode, 2018)
Ed Novick ... production sound mixer (1 episode, 2018)
Marsha Smith ... boom operator (1 episode, 2018)
Becky Sullivan ... sound effects editor (1 episode, 2018)
Jay Wilkinson ... sound effects editor (1 episode, 2018)
Zé Frías ... boom operator: Croatia (1 episode, 2019)
Marlena Grzaslewicz ... dialogue editor (1 episode, 2019)
Michael Levy ... sound utility: US (1 episode, 2019)
Jose Ochoa ... sound utility: US (1 episode, 2019)
Lidia Tamplenizza ... adr editor (1 episode, 2019)
Dmitry Volovik ... boom operator: US (1 episode, 2019)
Peter Deutscher ... boom operator (1 episode, 2020)
Julian Townsend ... sound mixer: second unit (uncredited) / sound mixer (uncredited) (4 episodes, 2018)
Rob Davidsson ... adr mixer (uncredited) (3 episodes, 2018)
Joanna Andrews ... sound utility (uncredited) (2 episodes, 2018)
Elliott Elsey ... adr recordist (uncredited) (2 episodes, 2018)
Rashad Hall-Heinz ... additional production sound mixer (uncredited) (2 episodes, 2018)
Gavin Hecker ... foley mixer (uncredited) (2 episodes, 2018)
Jason Stasium ... pro tools playback mixer (uncredited) (2 episodes, 2018)
William Kozy ... boom operator: tandem unit (uncredited) (2 episodes, 2019)
Michael Lindsay ... sound trainee: UK (uncredited) (2 episodes, 2019)
Nick Roberts ... adr mixer (uncredited) (2 episodes, 2019)
Aidan Dykes ... adr recordist (uncredited) (1 episode, 2018)
Michael Miller ... adr mixer (uncredited) (1 episode, 2018)
Spyros Poulos ... boom operator: second unit (uncredited) / sound utility (uncredited) (1 episode, 2018)
Jon Vogl ... adr mixer (uncredited) (1 episode, 2018)
Ayse Eldek ... voice actress (uncredited) (1 episode, 2019)
Michael McFadden ... additional boom operator (uncredited) (1 episode, 2019)
Chris Navarro ... adr mixer (uncredited) (1 episode, 2019)
Egor Panchenko ... pro tools playback mixer (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Special Effects by 

Johann Kunz ... special effects supervisor (10 episodes, 2019)
Dimitra Bixby ... special effects coordinator / special effects technician (9 episodes, 2019)
Steven E. Fernandez ... special effects coordinator (7 episodes, 2018)
Steven Kirshoff ... special effects supervisor (6 episodes, 2018)
Frazer Newton ... special effects coordinator (3 episodes, 2019)
Mathew Horton ... special effects senior technician (2 episodes, 2018)
Peter Kersey ... special effects senior technician (2 episodes, 2018)
Chris Reynolds ... special effects supervisor (2 episodes, 2018)
Compton Brodhead ... special effects coordinator: New Mexico (1 episode, 2018)
Jake Hernandez ... special effects coordinator (1 episode, 2018)
Daniel Holt ... special effects supervisor: New Mexico (1 episode, 2018)
Chris DiPiemo ... special effects technician (1 episode, 2019)
Tara Grieco ... special effects technician (1 episode, 2019)
Elizabeth Schlitten ... special effects technician (1 episode, 2019)
Adam I. Rochester Sr. ... special effects technician (uncredited) (10 episodes, 2018)
Manex Efrem ... special effects senior technician (uncredited) (1 episode, 2018)
Rachid Zermani ... special effects technician (uncredited) (1 episode, 2018)
Deborah Zometa ... special effects technician (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Visual Effects by 

Vivian Connolly ... supervising visual effects producer: Phosphene (20 episodes, 2018-2019)
Joseph Brigati ... lead digital artist: Phosphene / digital artist: Phosphene (16 episodes, 2018-2019)
Nate Brown ... visual effects coordinator: Phosphene (16 episodes, 2018-2019)
Jamie McIntyre ... visual effects producer: Phosphene (16 episodes, 2018-2019)
Greg Radcliffe ... on-set visual effects supervisor: Phosphene / digital artist: Phosphene / visual effects supervisor: Phosphene / lead digital artist: Phosphene (16 episodes, 2018-2019)
Kelsey Drown ... digital artist: Phosphene (14 episodes, 2018-2019)
Djuna Wahlrab ... visual effects supervisor: Phosphene / digital artist: Phosphene / lead digital artist: Phosphene (13 episodes, 2018-2019)
Alex Tomaszewski ... digital artist: Phosphene (10 episodes, 2018-2019)
John Bair ... visual effects supervisor: Phosphene (9 episodes, 2018)
Jose L. Marin ... digital artist: Phosphene / lead digital artist: Phosphene / visual effects supervisor (6 episodes, 2018)
Scott Winston ... digital artist: Phosphene / lead digital artist: Phosphene (6 episodes, 2018)
Vance Miller ... cg supervisor: Phosphene (6 episodes, 2019)
Tonya Smay ... digital artist: Phosphene (5 episodes, 2018-2019)
Jose E. Lopez ... digital artist: Phosphene (5 episodes, 2019)
Shannen Walsh ... visual effects coordinator: Phosphene (4 episodes, 2018)
Ariyan Hashemi ... digital artist: Phosphene (4 episodes, 2019)
Mark Lieberman ... digital artist: Phosphene (4 episodes, 2019)
Matthew T. Griffin ... visual effects producer: Phosphene (3 episodes, 2018)
Tara Marie Jacobson ... digital artist: Phosphene / lead digital artist: Phosphene (3 episodes, 2018)
David Tate ... digital artist: Phosphene / digital compositor (3 episodes, 2018)
David Anger ... digital artist: Phosphene (3 episodes, 2019)
Sebastian Romero ... digital artist: Phosphene (2 episodes, 2018-2019)
Steve Sullivan ... cg artist: Phosphene / cg lead artist: Phosphene (2 episodes, 2018-2019)
Grant Anderson ... cg artist: Phosphene (2 episodes, 2019)
Kenzi Parker ... digital artist: Phosphene (2 episodes, 2019)
Sabrina Tenore ... digital artist: Phosphene (2 episodes, 2019)
Andrés Arias Gómez ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Josh Child ... lead digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Thompson Conradi ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Joe Craig ... visual effects producer: Phosphene (1 episode, 2018)
Jason Cutler ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Adrienne DeLuca ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Leah Kallins ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Hieu Phan ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Aaron Raff ... visual effects supervisor: Phosphene (1 episode, 2018)
Miyuki Shimamoto ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Jonathan Skabla ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2018)
Anteneh Adamu ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2019)
Nick Crist ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2019)
Chris Gereg ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2019)
Nik Jonvanovski ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2019)
Min Hwa Jung ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2019)
Christian Nuñez ... digital artist: Phosphene (1 episode, 2019)
Simon Giles ... visual effects supervisor: UK (uncredited) (1 episode, 2018)
Arslan Naqvi ... senior compositor (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Stunts 

Mike Burke ... stunt coordinator / stunt driver (6 episodes, 2018)
Greg Harvey ... stunt coordinator (5 episodes, 2018)
Stephen A. Pope ... stunt coordinator (5 episodes, 2019)
William Cote ... stunts / stunt coordinator / stunt driver (4 episodes, 2018-2019)
Robert Lee Harvey ... stunt coordinator (4 episodes, 2018)
Frank Bal ... stunt coordinator / stunt performer (3 episodes, 2018)
Christopher Place ... stunt coordinator (3 episodes, 2018)
Scott Burik ... stunt coordinator (2 episodes, 2018-2019)
Victor Chan ... stunt coordinator (2 episodes, 2018)
Jamie Edgell ... stunt coordinator (2 episodes, 2018)
Thomas Place ... stunt coordinator (2 episodes, 2018)
Kevin Rogers ... stunt coordinator (2 episodes, 2018)
Rick Avery ... stunt coordinator / stunt double (1 episode, 2018)
Albert Chang ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Brett Cole ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Al Goto ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Tony Guida ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Derek Johnson ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Steve Mack ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Jason Mello ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Derick Pritchard ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Derrick Simmons ... additional stunt coordinator (1 episode, 2018)
Aaron Vexler ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Anthony Vincent ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Sigurður Ingvarsson ... body double: Ragnar Magnusson (1 episode, 2019)
Justice Hedenberg ... stunt double: Jeremy Strong (uncredited) (4 episodes, 2019)
Liam Carey ... stunt double: Tom Morley (uncredited) (2 episodes, 2018)
Andy Godbold ... stunt driver (uncredited) (2 episodes, 2018)
Chris Barnes ... stunt driver (uncredited) (2 episodes, 2019)
Andre Da Silva ... motorcycle stunt rider (uncredited) / stunt driver (uncredited) (2 episodes, 2019)
Mariusz Kubicki ... stunt driver (uncredited) / stunts (uncredited) (2 episodes, 2019)
Josh Lakatos ... stunts (uncredited) (2 episodes, 2019)
Danny Schoch ... stunt driver (uncredited) / stunt performer (uncredited) (2 episodes, 2019)
Ed Duran ... stunt coordinator (uncredited) (1 episode, 2018)
Peter Epstein ... stunts (uncredited) (1 episode, 2018)
Giuseppe Ardizzone ... stunt driver (uncredited) (1 episode, 2019)
Nitasha Bhambree ... stunts (uncredited) (1 episode, 2019)
Michael C. Brennan ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2019)
Kenneth Carrella ... stunt driver (uncredited) (1 episode, 2019)
Blaise Corrigan ... stunts (uncredited) (1 episode, 2019)
Jen Egan ... stunts (uncredited) (1 episode, 2019)
Edward Gabree ... stunt driver (uncredited) (1 episode, 2019)
Charles S. Haskins ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2019)
Alex Huynh ... utility stunts (uncredited) (1 episode, 2019)
Stephen Izzi ... stunts (uncredited) (1 episode, 2019)
Anthony Mecca ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2019)
Noelle Therese Mulligan ... stunts (uncredited) (1 episode, 2019)
Balint Pinczehelyi ... stunt driver (uncredited) (1 episode, 2019)
Ben Rezendes ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2019)
Adam Shippey ... stunts (uncredited) (1 episode, 2019)
Pearl Thomas ... stunt double: Naomi (uncredited) (1 episode, 2019)
Peter Wallack ... stunt driver (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Camera and Electrical Department 

Cory Stambler ... b camera first assistant / b cam first assistant camera (19 episodes, 2018-2019)
John L. Oates ... gaffer / gaffer: US (18 episodes, 2018-2019)
Francis Panuccio ... key rigging grip / key rigging grip: US (17 episodes, 2018-2019)
Chris Skutch ... key grip / key grip: US (17 episodes, 2018-2019)
Rebekah Frankel ... best boy electric / lamp operator / best boy electric: US (16 episodes, 2018-2019)
Keith Bunting ... a dolly grip / a dolly grip: US (15 episodes, 2018-2019)
Billy Holman ... camera loader (13 episodes, 2018-2019)
Cornelia Klapper ... b camera second assistant / second assistant camera: "b" camera (13 episodes, 2018-2019)
Peter Kramer ... set photographer (13 episodes, 2018-2019)
Damian Ward ... genny operator / best boy electric / genny operator: US / lamp operator (13 episodes, 2018-2019)
Mark Odell ... best boy rigging grip / best boy rigging grip: US (12 episodes, 2018-2019)
Steve Sterling ... best boy grip / company grip / best boy grip: US / company grip: US (12 episodes, 2018-2019)
Gregor Tavenner ... steadicam operator / b camera operator / a camera operator / c camera first assistant (12 episodes, 2018-2019)
Ethan Borsuk ... a camera first assistant / c camera operator / b camera first assistant (11 episodes, 2018-2019)
John Oliveira ... b dolly grip / a dolly grip / a dolly grip: New Mexico / b dolly grip: US (10 episodes, 2018-2019)
Kaleb Heinemann ... Rigging Grip (10 episodes, 2018)
Rachael Levine ... a camera operator / b camera operator (10 episodes, 2018)
Toshiro Yamaguchi ... a camera first assistant / additional camera operator (10 episodes, 2018)
James Dean Drummond ... camera loader / camera loader: US (10 episodes, 2019)
Scott G. Fitzgerald ... 24 Frame Video Playback (10 episodes, 2019)
Alan Pierce ... b camera operator (10 episodes, 2019)
Brendan Walsh ... best boy rigging gaffer / best boy rigging electric: US (10 episodes, 2019)
Evan Dowgin ... company grip / c dolly grip: US / company grip: US (9 episodes, 2018-2019)
Jennifer Scarlata ... genny operator / best boy electric / best boy electric: New Mexico (9 episodes, 2018-2019)
Michael Arisohn ... dimmer board operator / genny operator / dimmer board operator: US (9 episodes, 2019)
Francis Spieldenner ... a camera operator / steadicam operator (9 episodes, 2019)
Scott Maher ... dimmer board operator / genny operator (8 episodes, 2018-2019)
Andrew D'Aurora ... best boy rigging gaffer / best boy rigging electric (8 episodes, 2018)
Nathaniel Bates ... rigging gaffer (7 episodes, 2018-2019)
Charles Quinlivan ... best boy grip / best boy grip: US / key grip (7 episodes, 2018-2019)
Christopher Cafaro ... a camera second assistant (7 episodes, 2018)
Harold Erkins ... camera loader (7 episodes, 2018)
Ben Noble ... rigging gaffer (7 episodes, 2018)
Francis Panuccio Jr. ... best boy rigging grip / key rigging grip (7 episodes, 2018)
Thomas Rizzo ... basecamp genny operator (7 episodes, 2018)
Colin Oberschmidt ... lamp operator (6 episodes, 2018)
Collin Quinlan ... shop electric (6 episodes, 2018)
Anthony Coan ... a camera second assistant / a camera first assistant (6 episodes, 2019)
Joseph Paolini ... b dolly grip (6 episodes, 2019)
Daniel James McCabe ... lighting technician / lamp operator (5 episodes, 2018-2019)
Neale Kavanagh ... lamp operator / best boy electric (5 episodes, 2018)
John Leigh ... basecamp genny operator (5 episodes, 2019)
Lawrence Beckwith ... a camera second assistant / a camera second assistant: Scotland (4 episodes, 2018-2019)
Jamie Sherwood ... company grip / company grip: US (4 episodes, 2018-2019)
Yori Ben-Haim ... company grip (4 episodes, 2018)
Charlie Bonnin ... lamp operator (4 episodes, 2018)
Shaka Brookes ... company grip (4 episodes, 2018)
John Krause ... b dolly grip / company grip (4 episodes, 2018)
Bayley Sweitzer ... camera loader (4 episodes, 2018)
Franz Yeich ... best boy grip / company grip (4 episodes, 2018)
Joshua Bote ... camera loader / camera loader: US (4 episodes, 2019)
Christian Cobo ... genny operator: US / lamp operator (4 episodes, 2019)
Zach Dilgard ... set photographer: US / still photographer (4 episodes, 2019)
Graeme Hunter ... set photographer: Croatia / set photographer: Scotland (4 episodes, 2019)
Alec Nickel ... b camera second assistant: US (4 episodes, 2019)
Brendan K. Russell ... a camera second assistant: US (4 episodes, 2019)
Peter Schall ... rigging gaffer: US (4 episodes, 2019)
Miguel Grell ... company grip (3 episodes, 2018)
Lou Massa ... company grip (3 episodes, 2018)
Jeff Niggemeyer ... lamp operator (3 episodes, 2018)
Connell Burke ... lamp operator (3 episodes, 2019)
Don Glen ... b dolly grip: US (3 episodes, 2019)
George Keightley Ambrose ... grip trainee (2 episodes, 2018)
James Bruce ... genny operator (2 episodes, 2018)
John Burnett ... lamp operator (2 episodes, 2018)
Seth Crosby ... electrician (2 episodes, 2018)
Ralph G. Crowley ... lamp operator (2 episodes, 2018)
Clint Edwards ... chargehand rigger (2 episodes, 2018)
Kevin Fitzpatrick ... chargehand practical rigging electrician (2 episodes, 2018)
Steve Forey ... rigging electrician (2 episodes, 2018)
Adam Forrest ... Video Assist (2 episodes, 2018)
Dan Garlick ... best boy grip (2 episodes, 2018)
Julian Guest ... electrician (2 episodes, 2018)
Matthew Hall ... practical electrician (2 episodes, 2018)
Paul Harris ... electrician (2 episodes, 2018)
Peter Harris ... electrician (2 episodes, 2018)
Richard Harris ... head of department rigger (2 episodes, 2018)
Sean Harris ... electrical rigger (2 episodes, 2018)
John Herron ... company grip (2 episodes, 2018)
Colin Hutton ... still photographer (2 episodes, 2018)
Rob Jenkins ... location department practical electrician (2 episodes, 2018)
Darren Mackay ... rigger (2 episodes, 2018)
Ben Martinez ... lamp operator (2 episodes, 2018)
David Maund ... key grip (2 episodes, 2018)
Keith Mayer ... practical electrician (2 episodes, 2018)
Liam McGill ... rigging gaffer (2 episodes, 2018)
Andy Munday ... desk operator (2 episodes, 2018)
David Noble ... best boy grip (2 episodes, 2018)
Andrew Nolan ... electrician (2 episodes, 2018)
Patrick O'Flynn ... chargehand rigging electrician (2 episodes, 2018)
Shaun Oxley ... lamp operator (2 episodes, 2018)
Chris Rackley ... electrical rigger (2 episodes, 2018)
Terry Roberts ... electrician (2 episodes, 2018)
Maiya Rose ... b camera second assistant (2 episodes, 2018)
Jack Rosenfeld ... lamp operator (2 episodes, 2018)
Cenay Said ... central loader (2 episodes, 2018)
Michele SchianodiCola ... lamp operator / rigging electric (2 episodes, 2018)
Paul Sharp ... best boy electric (2 episodes, 2018)
Carsten Thoms ... balloon light technician (2 episodes, 2018)
Simon Thorpe ... b camera grip (2 episodes, 2018)
Daniel Tyler ... electrician (2 episodes, 2018)
Lee Walters ... gaffer (2 episodes, 2018)
Martyn Welland ... rigging electrician (2 episodes, 2018)
Dave Wells ... c camera grip (2 episodes, 2018)
Iwan Williams ... chargehand rigging electrician (2 episodes, 2018)
Gerard Zeppi ... lamp operator (2 episodes, 2018)
Jacob Bogatin ... company electric: US / genny operator: US (2 episodes, 2019)
Jim Boorer ... best boy grip: Scotland (2 episodes, 2019)
Alasdair Boyce ... camera loader: Scotland (2 episodes, 2019)
Dean Brkic ... gaffer: Croatia (2 episodes, 2019)
Iain Brown ... stagehand: Scotland (2 episodes, 2019)
Goran Cipar ... b camera second assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Andy Cole ... gaffer: Scotland (2 episodes, 2019)
Jordan Crawford ... electric: Scotland (2 episodes, 2019)
Dino Dittinger ... company grip: Croatia (2 episodes, 2019)
Davor Divkovic ... best boy grip: Croatia (2 episodes, 2019)
Elliot Dupuy ... b camera second assistant: Scotland (2 episodes, 2019)
Goran Fabrio ... a camera second assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Donavan Gallagher ... b dolly grip: Scotland (2 episodes, 2019)
Pat Garrett ... key grip: Scotland (2 episodes, 2019)
Dragan Golubovac ... company electric: Croatia (2 episodes, 2019)
Keith Gordon ... b dolly grip: US / company grip (2 episodes, 2019)
Spike Graham ... rigging gaffer: Scotland (2 episodes, 2019)
Damir Gudan ... best boy electric: Croatia (2 episodes, 2019)
Shak Hodge ... company grip (2 episodes, 2019)
Bryan Hutton ... electric: Scotland (2 episodes, 2019)
Blaz Jelnikar ... key grip: Croatia (2 episodes, 2019)
Jaro Jesih ... company grip: Croatia (2 episodes, 2019)
Igor Lojd ... company electric: Croatia (2 episodes, 2019)
Bojan Lozar ... company grip: Croatia (2 episodes, 2019)
Ivo Majstorovic ... company electric: Croatia (2 episodes, 2019)
DeLany McFate ... best boy electric: US (2 episodes, 2019)
Parrish McLean ... company grip (2 episodes, 2019)
Josko Morovic ... additional camera first assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Maj Rebolj ... company grip: Croatia (2 episodes, 2019)
Dave Thom ... best boy electric: Scotland (2 episodes, 2019)
John Vullo ... company electric: US (2 episodes, 2019)
Billy Wilson ... key rigging grip: Scotland (2 episodes, 2019)
Robert Young ... standby rigger: Scotland (2 episodes, 2019)
Suzanne Andrews ... rigging electric (1 episode, 2018)
Anthony Bartra ... best boy grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Jeff Bettis ... company grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Nakim Bey ... company grip (1 episode, 2018)
Craig Blankenhorn ... set photographer (1 episode, 2018)
Theodore Y. Bott ... gaffer: New Mexico (1 episode, 2018)
Dan Brosnan ... digital imaging technician (1 episode, 2018)
Richard Candelaria ... lamp operator: New Mexico (1 episode, 2018)
Elizabeth Cassinelli ... a camera second assistant (1 episode, 2018)
Juan Cilento ... lamp operator (1 episode, 2018)
Jacob Cottrell ... dimmer board operator: New Mexico (1 episode, 2018)
Ursula Coyote ... set photographer: New Mexico / still photographer (1 episode, 2018)
Gavin Curran ... basecamp genny operator (1 episode, 2018)
Richie Davis ... best boy rigging grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Matt Degreff ... aerial camera technician (1 episode, 2018)
Mark Dolan ... basecamp genny operator (1 episode, 2018)
Tobin Espeset ... company grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Lamarr Gray ... rigging gaffer: New Mexico (1 episode, 2018)
Ian Hanna ... b dolly grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Joe 'Primo' Heise ... lamp operator (1 episode, 2018)
Matt Howe ... lamp operator (1 episode, 2018)
Scott Kincaid ... lamp operator (1 episode, 2018)
Sal Lanza ... key grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Eric Lichtenstein ... b camera second assistant (1 episode, 2018)
Robert Lofstrom ... best boy electric: New Mexico (1 episode, 2018)
Patrick Longman ... aerial director of photography (1 episode, 2018)
Kevin Murphy ... dimmer board operator / genny operator (1 episode, 2018)
Luis Nieves ... company grip (1 episode, 2018)
Junji Ono ... lamp operator (1 episode, 2018)
Anthony Panuccio ... rigging grip (1 episode, 2018)
Andrij Parekh ... a camera operator (1 episode, 2018)
Mark S. Pearce ... company grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Vincent Pogoda ... lamp operator (1 episode, 2018)
Todd Roberts ... lamp operator: New Mexico (1 episode, 2018)
Andrew Rocker ... lamp operator (1 episode, 2018)
Ronald Romero ... key rigging grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Dobb Schreiber ... lamp operator (1 episode, 2018)
Kyle Simmons ... rigging electric (1 episode, 2018)
Maxwell Sloan ... camera loader (1 episode, 2018)
Jason Smith ... company grip: New Mexico (1 episode, 2018)
Yoshi Sonoda ... rigging electric (1 episode, 2018)
Jori Stigers ... lamp operator (1 episode, 2018)
Anthony M. Suarez ... best boy rigging electric: New Mexico (1 episode, 2018)
Dwayne Willis ... company electric: New Mexico (1 episode, 2018)
Joseph Abbatecola ... company grip (1 episode, 2019)
Carlos Bento ... company grip: US (1 episode, 2019)
Kyle Blackman ... assistant camera (1 episode, 2019)
Ryan Blackwood ... Additional Photography (1 episode, 2019)
Dejan Boskovic ... drone digital imaging technician: Croatia (1 episode, 2019)
Kevin Cahill ... company grip (1 episode, 2019)
Denis del Bianchi ... drone camera operator: Croatia (1 episode, 2019)
John W. Duvall ... company grip (1 episode, 2019)
Sergio Fernandez ... company electric: US (1 episode, 2019)
Robert Godrijan ... drone operator: Croatia (1 episode, 2019)
Andrew Hamilton ... a camera second assistant (1 episode, 2019)
Justin King ... dimmer board operator: US (1 episode, 2019)
Corey Licameli ... c camera second assistant (1 episode, 2019)
Hillel Melter ... company electric: US (1 episode, 2019)
Rodolfo Peyrano ... basecamp genny operator (1 episode, 2019)
Michele Abramo Puricelli ... libra head operator: Croatia (1 episode, 2019)
Lyubomir Somov ... c camera second assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Ananda Strazzini ... company grip: Croatia (1 episode, 2019)
Mario Vargovic ... c camera first assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Zeljko Zelinicic ... drone assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Christopher T. Gould ... electrician (1 episode, 2020)
Arlen Cooke ... film loader (uncredited) (10 episodes, 2018)
James Nickoll Gutierrez ... rigging grip (uncredited) (9 episodes, 2019)
Meg Kettell ... additional camera operator (uncredited) (6 episodes, 2018)
Katsumi Funahashi ... electrician (uncredited) (4 episodes, 2019)
Raz Khamehseifi ... electrician (uncredited) (4 episodes, 2019)
George Tur ... additional camera operator (uncredited) (4 episodes, 2019)
Amanda Harding ... grip (uncredited) (3 episodes, 2018)
Joe Fugallo ... louma crane technician (uncredited) (3 episodes, 2019)
Robbie Gray ... electrician (uncredited) (3 episodes, 2019)
Jason Hale ... grip (uncredited) (3 episodes, 2019)
Jan Burgess ... second assistant camera (uncredited) (2 episodes, 2018)
Alex Dubois ... additional second assistant camera (uncredited) (2 episodes, 2018)
Mahalia John ... camera trainee: UK (uncredited) / camera trainee: UK, dailies (uncredited) (2 episodes, 2018)
Rob Koch ... first assistant camera (uncredited) (2 episodes, 2018)
Vinnie Laraway ... libra head technician (uncredited) (2 episodes, 2018)
Blaine Chou ... electrician (uncredited) (2 episodes, 2019)
Jean Daguillard ... electrician (uncredited) (2 episodes, 2019)
Shannon Madden ... camera operator (uncredited) / camera operator: second unit (uncredited) (2 episodes, 2019)
Derrick Peters ... first assistant camera: 'a' camera, dailies (uncredited) (2 episodes, 2019)
Roland C. Phillips ... additional second assistant camera: UK (uncredited) / additional second assistant camera: uk (uncredited) (2 episodes, 2019)
Kelt Saunders ... grip trainee: Scotland (uncredited) (2 episodes, 2019)
Jose del C Martinez ... electrician (uncredited) (1 episode, 2018)
Allen Hrynick ... drone unit camera operator (uncredited) (1 episode, 2018)
Hannah Jell ... camera trainee: underwater unit (uncredited) (1 episode, 2018)
Lydia Lewis ... second assistant camera: daily (uncredited) (1 episode, 2018)
Jeff Makarauskas ... additional loader (uncredited) (1 episode, 2018)
Greg Meta ... grip (uncredited) (1 episode, 2018)
Joshua J.P. Phillips ... lighting technician (uncredited) (1 episode, 2018)
Justin Powers ... rigging grip (uncredited) (1 episode, 2018)
John Schwartz ... camera operator (uncredited) (1 episode, 2018)
James Shovlar ... digital imaging technician: uk (uncredited) (1 episode, 2018)
Patrick Toohey ... lighting technician (uncredited) (1 episode, 2018)
Viktor Orri Andersen ... gaffer (uncredited) (1 episode, 2019)
Winnie Brook Young ... additional camera trainee: main unit (uncredited) (1 episode, 2019)
Korey L. Owens ... aerial camera technician (uncredited) (1 episode, 2019)
Mabel Santos Haugen ... additional second assistant camera (uncredited) (1 episode, 2019)
Blake Steigerwald ... alpha head tech (uncredited) (1 episode, 2019)
Peter Symonowicz ... digital imaging technician: video segments (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Casting Department 

Dann Fink ... adr voice casting (20 episodes, 2018-2019)
Bruce Winant ... adr voice casting / ADR voice casting (20 episodes, 2018-2019)
Francine Maisler ... original casting (19 episodes, 2018-2019)
Melissa Braun ... extras casting / background casting (18 episodes, 2018-2019)
Chantel Clark ... casting assistant (10 episodes, 2019)
Faith Maciolek ... extras casting assistant (10 episodes, 2019)
Harrison Nesbit ... casting associate (10 episodes, 2019)
Effie Reich ... extras casting associate (10 episodes, 2019)
Jackie Benz ... background senior casting associate / background casting associate / extras senior casting associate (8 episodes, 2018)
Kate Bone ... casting: UK (2 episodes, 2018)
Nina Gold ... casting: UK (2 episodes, 2018)
Leo Davis ... casting: Scotland (2 episodes, 2019)
Filip Glavina ... extras casting manager: Croatia (2 episodes, 2019)
Lissy Holm ... casting: Scotland (2 episodes, 2019)
Sasa Pirolic ... casting manager: Croatia (2 episodes, 2019)
Filip Prah ... casting assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Douglas Aibel ... additional casting (1 episode, 2018)
Henry Russell Bergstein ... additional casting (1 episode, 2018)
Kathy Driscoll ... casting associate: LA (1 episode, 2018)
Lorrie Latham ... background casting director: New Mexico (1 episode, 2018)
Molly Rose ... casting assistant: LA (1 episode, 2018)
Harika Uygur ... casting manager: Turkey (1 episode, 2019)
Candice Alustiza ... casting associate (uncredited) (7 episodes, 2018)
Ryan Drake ... casting assistant (uncredited) (6 episodes, 2018)
Ysabel Pheifer ... casting: UK (uncredited) (2 episodes, 2019)
Phillip Iervolino ... extras casting assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Jyl Murray ... extras casting assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Lauren Richer ... casting assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Kathleen Wallfisch ... musician casting (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Costume and Wardrobe Department 

Jonathan Schwartz ... key costumer / assistant costume designer / assistant costume designer: US (19 episodes, 2018-2019)
Molly Peters ... costume shopper / costume shopper: US / costume shopper: New Mexico (17 episodes, 2018-2019)
Chloe Karmin ... costume coordinator / costume production assistant / costume coordinator: US (15 episodes, 2018-2019)
Danny Mura ... set costumer / additional costumer / costumer (15 episodes, 2018-2019)
Midge Denton ... key costumer / costumer (12 episodes, 2018-2019)
Mark Agnes ... wardrobe supervisor (10 episodes, 2019)
Luana Busetti ... costumer / key costumer (9 episodes, 2018)
Stephen Pardee ... wardrobe supervisor / wardrobe supervisor: US (9 episodes, 2018)
Kirsten MacLeod ... costume coordinator / costume coordinator: New Mexico (6 episodes, 2018)
Merav Elbaz Belschner ... additional wardrobe: United States / additional / additional costumer (5 episodes, 2018)
Hannah Kurland ... additional costumer / set costumer (5 episodes, 2018)
Jessica Zavala ... costumer (5 episodes, 2018)
Derek Ravita ... set costumer (5 episodes, 2019)
Colby Kelly ... costumer (4 episodes, 2018)
Grace McNay Graham ... additional costumer (3 episodes, 2018)
Evelina Nervil ... set costumer (3 episodes, 2019)
Jo Dawn ... crowd costume supervisor (2 episodes, 2018)
Ian Foweraker ... Costume Fitter / costume fitter (2 episodes, 2018)
Mia Gray ... principal standby (2 episodes, 2018)
Andrea Illiano ... crowd costumer (2 episodes, 2018)
Veronica Johnson ... additional costumer / costumer (2 episodes, 2018)
Hilary Mills ... seamstress (2 episodes, 2018)
Chloe Reynolds ... principal standby (2 episodes, 2018)
Petra Turonova ... costume coordinator: UK / costume co-ordinator uk (2 episodes, 2018)
Allison Wyldeck ... wardrobe supervisor: UK (2 episodes, 2018)
Sonja Maric Banovic ... seamstress: Croatia (2 episodes, 2019)
Harriet Edmonds ... wardrobe supervisor: Scotland (2 episodes, 2019)
Zjena Glamocanin ... wardrobe supervisor: Croatia (2 episodes, 2019)
Nikolina Kostanjsek ... costume buyer: Croatia (2 episodes, 2019)
Claire Lester ... crowd costume supervisor: Scotland (2 episodes, 2019)
Zoe Nadel ... set costumer (2 episodes, 2019)
Emilia Suskovic-Jakopac ... costume assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Kathryn Tart ... assistant costume designer: Scotland (2 episodes, 2019)
Anita Vukov ... costume assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Gilbert Aleman ... costumer (1 episode, 2018)
Lestor Andrade ... costume coordinator (1 episode, 2018)
Maria Bentfield ... additional costumer: New Mexico (1 episode, 2018)
Keia Bounds ... assistant costume designer (1 episode, 2018)
Michael Fisher ... additional costumer (1 episode, 2018)
Jacqueline Gehrt ... costumer (1 episode, 2018)
Anthony Hoffman ... additional costumer (1 episode, 2018)
Nina Johnston ... costumer (1 episode, 2018)
Dain I. Kalas ... tailor (1 episode, 2018)
William Leon ... additional costumer (1 episode, 2018)
Miye 'Mimi' Matsumoto ... additional costumer: New Mexico (1 episode, 2018)
Blair Maxwell ... costumer (1 episode, 2018)
Ali McKenna ... additional costumer: New Mexico (1 episode, 2018)
Margaret Moy ... costumer (1 episode, 2018)
Matthew Passarelli ... additional costumer (1 episode, 2018)
Carl Skeris ... costumer (1 episode, 2018)
Thomas Stokes ... wardrobe supervisor (1 episode, 2018)
Cassidy Zachary ... wardrobe supervisor: New Mexico (1 episode, 2018)
Lizzie Tait ... junior principal standby (1 episode, 2019)
Pamela Watson ... set costumer (1 episode, 2019)
Michael Kouskolekas ... set costumer (uncredited) (9 episodes, 2019)
Aris Bordo ... additional costumer (uncredited) (5 episodes, 2019)
Loulou Bontemps ... costume standby: UK (uncredited) (2 episodes, 2018)
Lamont Cooley ... costumer (uncredited) (2 episodes, 2019)
Kate Dalzell ... key crowd standby: UK (uncredited) (2 episodes, 2019)
Kayleigh Dick ... costume trainee (uncredited) (2 episodes, 2019)
Jerome A. Parker ... additional costumer (uncredited) (2 episodes, 2019)
Lorna Pruce ... set costumer (uncredited) (1 episode, 2018)
Alexandra Fiddes ... principal stand-by: dailies, UK (uncredited) (1 episode, 2019)
Billie Nelson ... set costumer (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Editorial Department 

Pat Kelleher ... on-line editor (19 episodes, 2018-2019)
Josh Olive ... colorist: dailies (19 episodes, 2018-2019)
Benjamin Relf ... video playback supervisor / video playback coordinator (17 episodes, 2018-2019)
Sam Daley ... colorist (11 episodes, 2018-2019)
Paul Go ... post-production assistant (10 episodes, 2018)
Stacey Lee ... data manager (10 episodes, 2018)
Katherine Paige ... post-production coordinator (10 episodes, 2018)
Katrina Whalen ... video content coordinator (10 episodes, 2019)
John Crowley ... colorist (9 episodes, 2018)
Jomo Farrier ... post-production assistant (9 episodes, 2019)
Scott G. Fitzgerald ... video playback (9 episodes, 2019)
Ellen Tam ... assistant editor (8 episodes, 2018-2019)
Jane Renaud ... post-production coordinator (8 episodes, 2019)
Thomas Farmer ... additional video playback (7 episodes, 2018)
Andre Azevedo ... video playback (5 episodes, 2019)
Venya Bruk ... assistant editor / additional editor (5 episodes, 2019)
Joe Giganti ... additional editor / assistant editor (3 episodes, 2018)
Adam Dicterow ... assistant editor (2 episodes, 2018)
Adam Forrest ... video monitor assistant (2 episodes, 2018)
Michael Arnold ... post-production coordinator (2 episodes, 2019)
Bartek Kloc ... video assistant: Scotland (2 episodes, 2019)
Filip Pazanin ... film negative runner: Croatia (2 episodes, 2019)
Matei Potocki ... video assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Damir Raspolic ... film negative runner: Croatia (2 episodes, 2019)
Tomislav Rupic ... video technician: Croatia (2 episodes, 2019)
Euan Williamson ... video assistant: Scotland (2 episodes, 2019)
Joe Anaya ... post-production coordinator (1 episode, 2018)
Dominique Diaz ... post-production coordinator (1 episode, 2018)
Erik Haas ... colorist: dailies (1 episode, 2018)
Arthur Herman ... video playback coordinator (1 episode, 2018)
Fulvio Valsangiacomo ... assistant editor (1 episode, 2018)
Jon Van Wye ... on-line editor (1 episode, 2018)
Nate Olney ... post-production assistant (1 episode, 2019)
Chris Armstrong ... supervising dailies engineer (uncredited) (10 episodes, 2018)
Ross Hendrickson ... restoration (uncredited) (10 episodes, 2018)
Alex Kaufman ... dailies operator (uncredited) (10 episodes, 2018)
Cherri Arpino ... head of production: Cinelab (uncredited) (10 episodes, 2019)
Jordan Farewell ... assistant editor (uncredited) (4 episodes, 2018)
Dustin Frost ... additional editor: opening title sequence (uncredited) (2 episodes, 2018-2019)
Andy Hudson ... lab manager (uncredited) (2 episodes, 2018)

Series Location Management 

Fanta Fortune ... location coordinator / location coordinator: US (10 episodes, 2019)
Damon Michael Gordon ... location manager / location manager: US (10 episodes, 2019)
Jay Horne ... assistant location manager / assistant location manager: US (10 episodes, 2019)
Jacqueline Keller ... location scout / location scout: US (10 episodes, 2019)
Maya Reid ... location scout / location scout: US (10 episodes, 2019)
Jennifer Sonnenfeld ... location scout / location scout: US (10 episodes, 2019)
Dave Dorn ... assistant location manager (9 episodes, 2018)
Greg Kase ... location production assistant (9 episodes, 2018)
Grace Doherty ... assistant location manager / assistant location manager: US (9 episodes, 2019)
Kathleen Hileman ... assistant location manager (7 episodes, 2018)
Matthew Kania ... location manager (7 episodes, 2018)
Jonathan Knapp ... location scout (7 episodes, 2018)
Loriel Letizia ... location coordinator (7 episodes, 2018)
Jacob Metsa ... location scout (7 episodes, 2018)
Robert Noonan ... location scout (7 episodes, 2018)
Karel Schurman ... assistant location manager (7 episodes, 2018)
Ali McDonough ... location scout (5 episodes, 2018)
Maria-Magdalena Esperanza ... location assistant / location assistant: US (4 episodes, 2019)
Tabitha Denny-Northover ... locations assistant (2 episodes, 2018)
Grace Dubruel ... assistant location manager (2 episodes, 2018)
Michael Kriaris ... location manager (2 episodes, 2018)
Hannah McCarthy ... assistant location manager / assistant location manager: UK (2 episodes, 2018)
Alex Moody ... locations marshal (2 episodes, 2018)
Oliver Northover ... locations marshal (2 episodes, 2018)
Sue Quinn ... supervising location manager (2 episodes, 2018)
Dan Whitty ... location manager (2 episodes, 2018)
Kresimir Glavinic ... assistant location manager: Croatia (2 episodes, 2019)
Martin Henderson ... location manager: Scotland (2 episodes, 2019)
Hrvoje Margaretic ... location manager: Croatia (2 episodes, 2019)
Mike Panikkou ... assistant location manager: Scotland (2 episodes, 2019)
Tim Petryni ... location assistant: US (2 episodes, 2019)
Christina Ahorrio ... location coordinator (1 episode, 2018)
Patty Carey ... location manager (1 episode, 2018)
Daniel Coss ... assistant location manager (1 episode, 2018)
Ryan Ferguson ... assistant location manager (1 episode, 2018)
Erik Keeling-Torrez ... assistant location manager: New Mexico (1 episode, 2018)
Tjamal Noni ... assistant location manager (1 episode, 2018)
Jonathon Slator ... location manager: New Mexico / location manager: New Mexico unit (1 episode, 2018)
Filip Delic ... location assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Evan C. Eley ... location assistant (1 episode, 2019)
Colin Ho Shing ... location assistant (1 episode, 2019)
Malik Scott-Yoba ... location assistant (uncredited) (10 episodes, 2018)
Gahan Haskins ... location scout (uncredited) (7 episodes, 2019)
Steven Nyberg ... location assistant (uncredited) (6 episodes, 2018)
Tim O'Hanlon ... location assistant (uncredited) (6 episodes, 2018)
Alex O'Neill ... location assistant (uncredited) (3 episodes, 2018)
Paul Hamill ... location scout (uncredited) / locations scout (uncredited) (2 episodes, 2018)
Denis Sewell ... location assistant (uncredited) (2 episodes, 2018)
Gavin Luna ... location assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Franjo Maretic Cuglin ... location manager (uncredited) / location scout (uncredited) (2 episodes, 2019)
Amy Palin-Tune ... location assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Lewis Barron ... assistant location manager: dailies (uncredited) (1 episode, 2018)
Chad Boardsen ... location production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Christopher McLain ... location scout (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Music Department 

John Finklea ... music editor (20 episodes, 2018-2019)
Thomas Vicari ... score mixer / music mixer (14 episodes, 2018-2019)
Todd Kasow ... music editor (10 episodes, 2019)
Matt Dunkley ... orchestrator (uncredited) (18 episodes, 2018-2019)
Richey Rynkowski ... midi translation (uncredited) (3 episodes, 2018)
Jellybean Benítez ... additional remix: "I Wanna Dance with Somebody Who Loves Me" (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Script and Continuity Department 

Burke Johnson ... script coordinator / script coordinator: US (12 episodes, 2018-2019)
Holly Unterberger ... script supervisor (11 episodes, 2018-2019)
Lisa Molinaro ... script supervisor (8 episodes, 2018-2019)
Freya Evans ... script production assistant: UK (2 episodes, 2018)
Jessica Lichtner ... script supervisor (1 episode, 2018)
Alia Azamat Ashkenazi ... script supervisor: promos (uncredited) (9 episodes, 2019)
Jennifer Josephson ... script supervisor: second unit (uncredited) (2 episodes, 2018)
Stacy Rowe ... additional script supervisor (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Transportation Department 

Ralph Devivo ... driver / driver: US (17 episodes, 2018-2019)
Francis Whalen ... driver / driver: US (17 episodes, 2018-2019)
Timothy Garrett ... driver / driver: US (14 episodes, 2018-2019)
Greg Alevrias ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Joe Ayala ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
William Beggi ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Joe Blessington ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Keith Bunce ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Peter Clores ... transportation co-captain (10 episodes, 2019)
Jesse Czypinski ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Lewis Dangelo ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Chris Hammond ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Steven R. Hammond ... transportation captain / transportation captain: US (10 episodes, 2019)
Herb Lieberz ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Scott Lieberz ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Kevin D. Lyons ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Rich Marino ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Tom Midge ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Rob Prescod ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Dan Riordan ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Edwin Rios ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Chris Schrippa ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
John Sinnott ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Drew Yanarella ... driver / driver: US (10 episodes, 2019)
Frank Bonsangue ... driver / driver: US (9 episodes, 2019)
Lance DeJesus ... driver / driver: US (9 episodes, 2019)
Jimmy Heidrich ... driver / driver: US (9 episodes, 2019)
Michael Iriarte ... driver / driver: US (9 episodes, 2019)
Kinte Morgan ... driver / driver: US (9 episodes, 2019)
Trenton Turner ... driver / driver: US (9 episodes, 2019)
Christina Roth ... DOT manager (8 episodes, 2019)
Ivan Schneider ... transportation: co-captain (8 episodes, 2019)
Jimmy Fanning Jr. ... transportation co-captain (7 episodes, 2018)
James Fanning ... transportation captain (7 episodes, 2018)
Rob Fleri ... driver (7 episodes, 2018)
Jason Gould ... driver (7 episodes, 2018)
William Harris IV ... driver (7 episodes, 2018)
Peter Kedrovic ... driver (7 episodes, 2018)
James McClain ... driver (7 episodes, 2018)
Tom Read ... driver (7 episodes, 2018)
Shaun Rohm ... driver (7 episodes, 2018)
Matthew Sabena ... driver (7 episodes, 2018)
Joseph Sciascia ... driver (7 episodes, 2018)
Kenneth Swanson ... transportation DOT / driver (7 episodes, 2018)
Richard Bzura ... driver (6 episodes, 2018)
Shawn Crockett ... driver (5 episodes, 2018)
Patrick McMahon ... driver (5 episodes, 2018)
Mitchell O'Brien ... driver (5 episodes, 2018)
Phillip Patton ... driver (5 episodes, 2018)
Christian Rossi ... driver (5 episodes, 2018)
Richard Schrimp ... driver (5 episodes, 2018)
Joseph Sunshine ... driver (5 episodes, 2018)
Johnny Batista ... driver (4 episodes, 2018)
William Curry ... driver (4 episodes, 2018)
Bobby Jacob ... driver (4 episodes, 2018)
Matthew Collins ... driver (3 episodes, 2018)
Ralph Ferreri ... driver (3 episodes, 2018)
Barry Molloy ... driver (3 episodes, 2018)
Alex Plotkin ... driver (3 episodes, 2018)
Tom Young ... driver (3 episodes, 2018)
Darren Aitchison ... driver (2 episodes, 2018)
Karl Beckford ... driver (2 episodes, 2018)
Peter Betts ... driver (2 episodes, 2018)
Ollie Birmingham ... driver / production driver (2 episodes, 2018)
Phil Boston ... driver (2 episodes, 2018)
Jerry Brady ... driver (2 episodes, 2018)
Paul Braybrook ... driver (2 episodes, 2018)
Tony Bunce ... driver (2 episodes, 2018)
Alan Canty ... driver / unit driver (2 episodes, 2018)
Emma Chapman ... transportation coordinator / uk transport co-ordinator (2 episodes, 2018)
Richard G. Christie Sr. ... driver (2 episodes, 2018)
Dean Clack ... driver (2 episodes, 2018)
Ian Clarke ... action vehicles supervisor (2 episodes, 2018)
Bradley Cohen ... driver (2 episodes, 2018)
Pani Constantinides ... driver / unit driver (2 episodes, 2018)
Mark Dilliway ... driver (2 episodes, 2018)
John Earls ... driver (2 episodes, 2018)
Pete Early ... driver (2 episodes, 2018)
Jamie Gardner ... driver / production driver (2 episodes, 2018)
Isaiah Gervais ... driver (2 episodes, 2018)
Mark Gough ... driver / unit driver (2 episodes, 2018)
Geoff Gowland ... driver (2 episodes, 2018)
Mal Green ... driver (2 episodes, 2018)
David Gwyther ... driver / unit driver (2 episodes, 2018)
William Haig ... driver (2 episodes, 2018)
Jerry Hamshar ... driver (2 episodes, 2018)
Nick Harding ... driver / unit driver (2 episodes, 2018)
Derek Hughes ... driver (2 episodes, 2018)
Lester Jones ... driver (2 episodes, 2018)
Val Jones ... driver (2 episodes, 2018)
Leon Keegan ... driver (2 episodes, 2018)
Mittul Keral ... driver (2 episodes, 2018)
Robert King ... driver (2 episodes, 2018)
Steve Leach ... driver (2 episodes, 2018)
Luke Mahon ... driver (2 episodes, 2018)
Marian Marchidan ... driver (2 episodes, 2018)
Dick Martin ... driver (2 episodes, 2018)
Bill Mattu ... driver (2 episodes, 2018)
Carl McGreevy ... driver (2 episodes, 2018)
Peter Middlebrook ... driver (2 episodes, 2018)
Ricky Mills ... driver (2 episodes, 2018)
Steve Mitchard ... assistant transportation captain (2 episodes, 2018)
Elliott Molyneux ... driver (2 episodes, 2018)
Pete Newman ... driver / production driver: uk (2 episodes, 2018)
Trevor Nugent ... driver (2 episodes, 2018)
Johnny O'Nelly ... driver (2 episodes, 2018)
Eddie Oakley ... driver (2 episodes, 2018)
Nick Pascalli ... driver (2 episodes, 2018)
Andy Petry ... driver (2 episodes, 2018)
Dean Porter ... transportation captain (2 episodes, 2018)
Cath Randall ... driver (2 episodes, 2018)
Max Robinson ... driver (2 episodes, 2018)
Eddie Rodmell ... driver (2 episodes, 2018)
Ray Roy ... driver (2 episodes, 2018)
John Sbarbaro ... driver (2 episodes, 2018)
Tom Smith ... driver (2 episodes, 2018)
Barry Stone ... driver (2 episodes, 2018)
Bill Stonebridge ... driver (2 episodes, 2018)
Kenny Swanson ... driver (2 episodes, 2018)
Robert Wash ... driver (2 episodes, 2018)
Vic Wynne ... driver (2 episodes, 2018)
Paul Anderson ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Alan Buckle ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
John Burns ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Gordon Carey ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Jackie Collins ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Ray Conlin ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Luci Dovic ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Jim Duff ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Stuart W. Fraser ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Peter Gengell ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Henry Jay Gordon ... transportation captain: Scotland (2 episodes, 2019)
Sandy Harley ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Branimir Karac ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Karmen Knego ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Davie Love ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Ante Majic ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
James Malloy ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Paulo Mandic ... transportation captain: Croatia (2 episodes, 2019)
Hugh McGurk ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Marko Milicic ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Pavo Miloglav ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Fran Moretti ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Pasko Nadramija ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Jerry Organ ... action vehicle coordinator (2 episodes, 2019)
Marin Orsulic ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Kreso Pehar ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Dario Prkacin ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Josip Raguz ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Billy Ray ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Mehmed Resic ... picture vehicle coordinator: Croatia (2 episodes, 2019)
Romano Salerno ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Luka Spremic ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Jon Wright Sr. ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Jon Wright ... driver: Scotland (2 episodes, 2019)
Zdenek Zabka ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Marin Zadro ... driver: Croatia (2 episodes, 2019)
Pedro Amaya ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Andy Boyd ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
John Bruno ... driver (1 episode, 2018)
Rob Cain ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Michael Cannestro ... driver (1 episode, 2018)
Christy Claunch ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Cindy Claunch ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Mitty Curry ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Casey Duncan ... picture car coordinator: New Mexico (1 episode, 2018)
William 'Fleet' Eakland ... transportation dispatcher: New Mexico (1 episode, 2018)
Donald Fernicola ... transportation co-captain (1 episode, 2018)
Kenny Flores ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Frank Gallagher ... driver (1 episode, 2018)
Maurice Gallagher ... driver (1 episode, 2018)
Mike Garcia ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Mike Genco ... driver (1 episode, 2018)
John Gojkovich ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Robert C. Greer ... driver (1 episode, 2018)
Steve Gugliemetti ... driver (1 episode, 2018)
Jerry Hamraj ... driver (1 episode, 2018)
Sherman Jackson ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
John Travis Johnson ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Daniel Kelly ... driver (1 episode, 2018)
Russell King ... driver (1 episode, 2018)
Bob Kozlowski ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Harry J. Leavey ... driver (1 episode, 2018)
Leon C. Lebow ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Dave Long ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Bob Mackay ... driver (1 episode, 2018)
Chris Marchesona ... driver (1 episode, 2018)
William McCleery ... driver (1 episode, 2018)
Chris McHale ... driver (1 episode, 2018)
Jared Meador ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Ryan Murphy ... driver (1 episode, 2018)
Timmy Patrick ... driver (1 episode, 2018)
Bryan Place ... transportation captain (1 episode, 2018)
William Place ... driver (1 episode, 2018)
James William Ray ... transportation captain: New Mexico (1 episode, 2018)
Steven Reeves ... driver (1 episode, 2018)
Eric Rivera ... transportation coordinator: New Mexico (1 episode, 2018)
Geni Roberts ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Kyle Segura ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Bruce Simballa ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Dennison Smith ... driver (1 episode, 2018)
Gene Stamile ... driver (1 episode, 2018)
Joe Stone ... driver (1 episode, 2018)
Billy Stuart ... driver (1 episode, 2018)
Eric Thompson ... driver (1 episode, 2018)
Kenyatta Turner ... driver (1 episode, 2018)
Andrew Vaeth ... driver (1 episode, 2018)
Ed Wambach ... driver (1 episode, 2018)
Paul Weiner ... driver (1 episode, 2018)
Kip Wolverton ... driver: New Mexico (1 episode, 2018)
Elvis Acko ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Srdan Bracic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Gene Cassese ... driver: US (1 episode, 2019)
Chris Cilento ... driver: US (1 episode, 2019)
Edwin Diaz ... driver: US (1 episode, 2019)
Jaksa Dzalo ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Karlo Haggia ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Zlatko Ivancevic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Jordan Jacques ... yacht assistant supervisor: Croatia (1 episode, 2019)
Nestor Kostic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Goran Lisnjic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Pavo Martinovic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Dragan Metikos ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
David Mise ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Vatroslav Mlinar ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Dragic Nikolic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Brendan O'Byrne ... driver: US (1 episode, 2019)
Ivan Pavlov ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Jamie Payne ... driver: US (1 episode, 2019)
Branimir J. Petrak ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
James T. Quinn ... driver: US (1 episode, 2019)
Vlaho Radonic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Robert Rasandic ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Michael Salamone ... driver: US (1 episode, 2019)
Ivan Tomas ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
Vlado Tomas ... support boat crew: Croatia (1 episode, 2019)
David Lewis ... transport supplier (uncredited) (2 episodes, 2018)
Carl Raby ... driver (uncredited) (2 episodes, 2018)
Gabe Turiello ... driver (uncredited) (1 episode, 2018)
Michael A. Capotosto ... cast driver (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Additional Crew 

Wendy Cohen ... clearance coordinator / production resources (20 episodes, 2018-2019)
Merissa Marr ... lead business and financial consultant (20 episodes, 2018-2019)
Deborah Ricketts ... archive researcher (20 episodes, 2018-2019)
Lauren Salvia ... assistant: Mr. Frank Rich / executive assistant: Mr. Frank Rich (20 episodes, 2018-2019)
Cory Townsend ... assistant: Brian Cox (20 episodes, 2018-2019)
Derek Blasberg ... media and culture consultant (19 episodes, 2018-2019)
Jennifer Bydwell ... product usage / production resources (19 episodes, 2018-2019)
Nathan Elston ... executive assistant: Mr. Jesse Armstrong / assistant: Mr. Jesse Armstrong / NY Executive Assistant / assistant to Mr. Armstrong (19 episodes, 2018-2019)
Tracey Pruzan ... culture and social consultant (19 episodes, 2018-2019)
German Gutierrez ... production safety manager (17 episodes, 2018-2019)
Alejandro Cordero Jr. ... head chef: Tony's Food Service (12 episodes, 2018-2019)
E. Gloria Alvarado ... first assistant accountant / first assistant accountant: US (10 episodes, 2019)
Casey Campbell ... staff production assistant (10 episodes, 2019)
Jamie Carragher ... writers' assistant / writers' assistant: US (10 episodes, 2019)
Angela Coleman ... first assistant accountant / first assistant accountant: US (10 episodes, 2019)
Lyman Creason ... assistant: Mr. Scott Ferguson (10 episodes, 2019)
Chuck Daly ... office production assistant / office production assistant: US (10 episodes, 2019)
Natalie Damico ... production coordinator / production coordinator: US / supervising production coordinator: Croatia (10 episodes, 2019)
Quinn Dooley ... staff production assistant (10 episodes, 2019)
Robin Ginsberg ... production accountant / financial controller: US (10 episodes, 2019)
Bobby Gordon ... set medic / set medic: US (10 episodes, 2019)
Alanna Harrington ... production secretary / production secretary: US / travel coordinator: US (10 episodes, 2019)
Shelby Ince ... accounts payable clerk / payroll clerk / accounts payable clerk: US / payroll clerk: US (10 episodes, 2019)
Siobhan James-Elliott ... writers' room coordinator / writers' room coordinator: US (10 episodes, 2019)
Cord Jefferson ... consultant (10 episodes, 2019)
Lucy Kirkwood ... executive consultant (10 episodes, 2019)
Jonathan Klein ... lead media consultant (10 episodes, 2019)
Rachel Lee ... assistant production coordinator / assistant production coordinator: US (10 episodes, 2019)
Cisco Marcial ... parking coordinator (10 episodes, 2019)
Ellen Marsh ... associate: Ms. Jane Tranter / Associate to Ms. Tranter (10 episodes, 2019)
Melissa Mushaka ... eco production assistant / eco production assistant: US (10 episodes, 2019)
Matt O'Shea ... key production assistant / key production assistant: US (10 episodes, 2019)
Adrienne Pfeiffer ... eco sustainability manager / eco sustainability manager: US (10 episodes, 2019)
Ali Reilly ... office production assistant / office production assistant: US (10 episodes, 2019)
Marcia Rivas ... key craft service: Rolling Table / key craft service: Rolling Table, US (10 episodes, 2019)
Gary Shteyngart ... consultant (10 episodes, 2019)
Staci Roberts Steele ... assistant: Mr. Adam McKay (10 episodes, 2019)
Cat Taylor ... assistant: Ms. Jane Tranter (10 episodes, 2019)
Alex D. Torres ... second assistant accountant / second assistant accountant: US (10 episodes, 2019)
David Umamoto ... payroll assistant / payroll assistant: US (10 episodes, 2019)
Stan Umamoto ... payroll accountant / payroll accountant: US (10 episodes, 2019)
Maggie Welsh ... office production assistant / office production assistant: US (10 episodes, 2019)
Terence White ... accounts payable clerk / accounts payable clerk: US / second assistant accountant: US (10 episodes, 2019)
Maurier Winston ... security coordinator (10 episodes, 2019)
Abby Brooke ... office production assistant / production secretary: US (9 episodes, 2018)
William Cohan ... media and financial consultant (9 episodes, 2018)
Anna Jordan ... consultant (9 episodes, 2018)
M.J. Magbanua ... production coordinator / production coordinator: US (9 episodes, 2018)
Graham Marvin ... assistant: Mr. Jonathan Filley / assistant to Mr. Filley (9 episodes, 2018)
Lenny Matias ... travel coordinator / travel coordinator: US (9 episodes, 2018)
Meg McElroy ... second second assistant accountant / second assistant production accountant (9 episodes, 2018)
Christa Pagliei ... assistant production coordinator / assistant production coordinator: US (9 episodes, 2018)
Ramón Rodríguez ... production controller / production controller: US (9 episodes, 2018)
Doug Schoen ... politics and media consultant (9 episodes, 2018)
Robyn Wholey ... associate: Mr. Adam McKay / associate to Mr. McKay (9 episodes, 2018)
Marian Dauer ... additional production assistant / additional production assistant: US (9 episodes, 2019)
Veronica Grant ... staff production assistant / additional production assistant (9 episodes, 2019)
Trevor Horgan ... additional production assistant / staff production assistant (9 episodes, 2019)
John McCarthy ... construction medic (9 episodes, 2019)
Joseph Tierney ... staff production assistant (9 episodes, 2019)
Alexis Boursier ... stand-in: Jeremy Strong / stand in: Jeremy Strong (8 episodes, 2018)
Kerry Clark ... parking coordinator (8 episodes, 2018)
Cameron Amstater ... travel coordinator / travel coordinator: US (8 episodes, 2019)
Santo Arcuri ... second assistant accountant / second assistant accountant: US (8 episodes, 2019)
Ashley Buonanno ... payroll accountant / second assistant production accountant (7 episodes, 2018)
Emma Costello ... writers' room coordinator (7 episodes, 2018)
Ed Cripps ... writers' assistant / writing assistant (7 episodes, 2018)
Adrian Garza ... first assistant accountant (7 episodes, 2018)
Bethan Gorman ... writers' assistant (7 episodes, 2018)
Kaitlyn Harrington ... staff production assistant (7 episodes, 2018)
Dean A. Holtermann ... production accountant (7 episodes, 2018)
Dani Horbiak ... office production assistant (7 episodes, 2018)
Burke Johnson ... production secretary (7 episodes, 2018)
Sean Kelley ... office production assistant / production assistant (7 episodes, 2018)
Stephanie Mora ... first team production assistant (7 episodes, 2018)
Candice Renee Munoz ... key second assistant accountant (7 episodes, 2018)
Morgan Nalley ... paperwork production assistant (7 episodes, 2018)
Erin Ricca ... accounting clerk (7 episodes, 2018)
Quran Starling ... payroll clerk / Payroll Clerk (7 episodes, 2018)
Michael T. King ... set medic / Medical Consultant/Lead Medic (6 episodes, 2018)
Patricia Villagra ... craft service chef: Marshark Craft (6 episodes, 2018)
Sandy Rustin ... Voice Actor: Loopers Unlimited (5 episodes, 2018-2019)
Jonathan Asitimbay ... key craft service: Marshark Craft (5 episodes, 2018)
Jimmy Blackmon ... office production assistant (5 episodes, 2018)
Nicole Kay Payson ... background production assistant (5 episodes, 2018)
Anna Swando ... key production assistant (5 episodes, 2018)
Marcella Lentz-Pope ... Additional Voices (4 episodes, 2018-2019)
Ty Taylor ... staff production assistant / staff set production assistant: background (4 episodes, 2018)
Arturo Vargas ... key craft service: Marshark Craft (4 episodes, 2018)
Luis Vargas ... craft service team leader: Marshark Craft (4 episodes, 2018)
Laida Brooks ... craft service chef: Rolling Table, US (4 episodes, 2019)
Barry McGonigle ... payroll accountant: Scotland / second assistant accountant: Croatia (4 episodes, 2019)
Tanya Mellotte ... first assistant accountant: Croatia / key payroll accountant: Scotland (4 episodes, 2019)
Shruti Shah ... financial controller: Croatia / financial controller: Scotland (4 episodes, 2019)
Macey Yarbrough ... production assistant / staff production assistant (3 episodes, 2018)
Eric Bieber ... staff production assistant (3 episodes, 2019)
Shane Fitzpatrick ... additional production assistant / additional production assistant: US (3 episodes, 2019)
Myrian Lema ... craft service chef: Rolling Table (3 episodes, 2019)
Walter Lema ... craft service chef: Rolling Table (3 episodes, 2019)
Robert Rodriguez ... unit production assistant: US / unit production assistant (3 episodes, 2019)
Matt Merksamer ... first team production assistant / first team production assistant: Matthew Merksamer (2 episodes, 2018-2019)
Mitchell Arthur ... office production assistant: UK (2 episodes, 2018)
Jovan Augustin-St.Ville ... assistant accountant (2 episodes, 2018)
Lucia Babinska ... assistant accountant / assistant accountat (2 episodes, 2018)
Peter Bardsley ... housing coordinator: UK / travel coordinator: UK (2 episodes, 2018)
Stephanie Barker ... unit nurse (2 episodes, 2018)
Chris Birch ... set production assistant (2 episodes, 2018)
Martin Bolo ... craft service chef: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Lizzie Bull ... assistant production coordinator: UK / assistant production coordinator (2 episodes, 2018)
Lizzy Carr ... assistant: Mr. Ron Bozman / assistant to Mr Bozman (2 episodes, 2018)
Ali Chamberlain ... manager: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Elliott Cobley ... key office production assistant: UK (2 episodes, 2018)
Suzey Collins ... craft service manager: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Clare Cowlishaw ... crowd production assistant (2 episodes, 2018)
Conor Feltham ... set production assistant / set pa (2 episodes, 2018)
Albion Gee ... office production assistant: UK / production assistant (2 episodes, 2018)
Fiona Gilbert ... manager: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Ruth Halliday ... clearance coordinator (2 episodes, 2018)
Connor Hamill ... cashier (2 episodes, 2018)
David Harriman ... crowd production assistant (2 episodes, 2018)
Eliza Harris ... staff production assistant (2 episodes, 2018)
Alexandra Hayes ... crowd production assistant / crowd pa (2 episodes, 2018)
Sarah Haywood ... wedding consultant (2 episodes, 2018)
Judit Homolya ... craft service: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Veronika Koubova ... set production assistant (2 episodes, 2018)
Susannah Kudrath ... payroll accountant (2 episodes, 2018)
Jordan Larsen ... staff production assistant (2 episodes, 2018)
Mathias Luque ... production assistant: New York Unit / staff production assistant (2 episodes, 2018)
Sandra Matuszeuka ... craft service: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Jordan McInnes ... crowd production assistant (2 episodes, 2018)
Lauren Mills ... set production assistant (2 episodes, 2018)
Sarah Minchin ... assistant accountant (2 episodes, 2018)
Dave Moore ... chef: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Keith Murray ... health and safety advisor (2 episodes, 2018)
Ben Parker ... chef: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Matthew Payne ... chef: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Ryan Petty ... chef: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Amy Rooney ... crowd production assistant (2 episodes, 2018)
Harry Rylott ... production secretary / production secretary: UK (2 episodes, 2018)
Tom Settle ... financial controller: UK (2 episodes, 2018)
Grant Wolstenholme ... first assistant accountant (2 episodes, 2018)
Mark Worbey ... chef: Red Chutney (2 episodes, 2018)
Kyra Angione ... additional production assistant (2 episodes, 2019)
Iona Bannerman ... assistant production coordinator: Scotland (2 episodes, 2019)
Stanko Blazanovic ... production accountant: Croatia (2 episodes, 2019)
Karla Bosnjak ... travel coordinator: Croatia (2 episodes, 2019)
Emma Boulton ... travel and accommodation coordinator: Scotland (2 episodes, 2019)
Jess Bradley ... additional production assistant (2 episodes, 2019)
Rea Brcic Cindric ... production coordinator: Croatia (2 episodes, 2019)
Mark Bunce ... head chef: Chorley Bunce, Scotland (2 episodes, 2019)
Gerry Edwardson ... unit medic: Scotland (2 episodes, 2019)
Francesca Falchi-Pereira ... production coordinator: Scotland (2 episodes, 2019)
Anne Forster ... second assistant accountant: accounts payable, Scotland (2 episodes, 2019)
Layla Giovino ... second assistant accountant: Scotland (2 episodes, 2019)
Lea Grubic ... on-set paramedic: Croatia (2 episodes, 2019)
Emina Horvat ... production assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Gabe Iath ... additional production assistant: US / staff production assistant (2 episodes, 2019)
Teniece Divya Johnson ... intimacy coordinator (2 episodes, 2019)
Tinka Kalajzic ... key set production assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Tony MacKinnon ... health and safety: Action Media Safety (2 episodes, 2019)
Jim McGinnis ... television news consultant (2 episodes, 2019)
Joseph Andrew McLean ... production assistant (2 episodes, 2019)
Ziga Merhar ... catering manager: Super Catering, Croatia (2 episodes, 2019)
Stephanie Milina ... production secretary: Croatia (2 episodes, 2019)
Katy Miller ... eco production assistant: Scotland (2 episodes, 2019)
Erika Milutin ... production executive: Croatia (2 episodes, 2019)
Laura Pearson-Smith ... production secretary: Scotland (2 episodes, 2019)
Toni Peraic ... unit production assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Drago Rakoci ... first assistant accountant: Croatia (2 episodes, 2019)
Geoff Rock ... production secretary: US (2 episodes, 2019)
Ivan Safradin ... health and safety officer: Croatia (2 episodes, 2019)
Dan Schroeder ... unit production assistant (2 episodes, 2019)
Cara Trabucco ... second assistant accountant: US (2 episodes, 2019)
Apolinario Urruita ... head chef: Tony's Food Service, US (2 episodes, 2019)
Jakov Vrtaric ... production assistant: Croatia (2 episodes, 2019)
Graham Wallace ... Crowd Runner (2 episodes, 2019)
Carey Watson ... accounts assistant: Scotland (2 episodes, 2019)
Fraser Young ... producer's assistant: Scotland (2 episodes, 2019)
Paul Zieleniec ... first assistant accountant: Scotland (2 episodes, 2019)
Joe Amstater ... assistant: Ms. Ilene S. Landress (1 episode, 2018)
Paul Barth ... aerial coordinator (1 episode, 2018)
Simon Blackwell ... consultant (1 episode, 2018)
Eduardo Carbajal ... head chef: Tony's Food Service (1 episode, 2018)
Sal Carino ... production controller (1 episode, 2018)
John Carrafa ... dance choreographer (1 episode, 2018)
Lauren Connolly ... staff production assistant: New Mexico (1 episode, 2018)
Rob Corlew ... production coordinator: New Mexico (1 episode, 2018)
Kailyn Dabkowski ... key production assistant (1 episode, 2018)
Dustin DellaVecchia ... accounting clerk: New Mexico (1 episode, 2018)
Angela M. DeNike ... assistant production office coordinator: New Mexico (1 episode, 2018)
Nicholas R. Doyle ... production secretary: New Mexico (1 episode, 2018)
Taly Freidin ... payroll clerk (1 episode, 2018)
Colin Garza ... staff production assistant: New Mexico (1 episode, 2018)
Meg Grgurich ... office production assistant: New Mexico (1 episode, 2018)
Maggie Hammerle ... payroll accountant (1 episode, 2018)
Brian Havens ... craft service chef: Marshark Craft (1 episode, 2018)
Roxanne Hendry ... craft service: New Mexico (1 episode, 2018)
Billy Holman ... staff production assistant (1 episode, 2018)
Bradley Ickert ... office production assistant (1 episode, 2018)
Jean E. Jacobson ... first assistant accountant: New Mexico / payroll accountant: New Mexico (1 episode, 2018)
Robert Kang ... set medic (1 episode, 2018)
Ivan Kerum ... head chef: Tony's Food Service (1 episode, 2018)
Rachel Koper ... production secretary (1 episode, 2018)
Veronique Lee ... production coordinator (1 episode, 2018)
Clay M. Lilley ... animal wrangler: New Mexico (1 episode, 2018)
Beatriz Loera ... production assistant / staff production assistant: New Mexico (1 episode, 2018)
Jose Lopez ... head chef: Tony's Food Service (1 episode, 2018)
Daniel Machuca ... set medic (1 episode, 2018)
Connor McClure ... first assistant accountant (1 episode, 2018)
Ali McDonough ... location scout (1 episode, 2018)
Diane Min Fa ... set medic: New Mexico (1 episode, 2018)
Brendan Mone ... set medic (1 episode, 2018)
Melissa Morphet ... walkie production assistant (1 episode, 2018)
Sean Murray ... assistant production coordinator (1 episode, 2018)
Kerry Newberry ... production accountant: New Mexico (1 episode, 2018)
Kathryn Olguin ... key production assistant: New Mexico (1 episode, 2018)
Timothy D. Orr ... aerial ground coordinator (1 episode, 2018)
Hannah Peceny ... staff production assistant: New Mexico (1 episode, 2018)
Brooks Plummer ... second assistant accountant (1 episode, 2018)
Jimmy Rosario ... staff production assistant (1 episode, 2018)
Mohammed Sheikh ... key craft service: Marshark Craft (1 episode, 2018)
Tori Smith ... paperwork production assistant (1 episode, 2018)
Emma Steele ... office production assistant (1 episode, 2018)
Kelly M. Stone ... key second assistant accountant: New Mexico (1 episode, 2018)
Danny Yoerges ... accounting clerk (1 episode, 2018)
Pierre Zagdoun ... production assistant (1 episode, 2018)
Joshua Zunie ... office production assistant: New Mexico (1 episode, 2018)
Adam Banks ... staff production assistant (1 episode, 2019)
Cornelio Campoverde ... head chef: Wilson Rivas Crafts, US (1 episode, 2019)
Maroje Capurso ... safety diver supervisor: Croatia (1 episode, 2019)
Kelly Casey ... additional production assistant (1 episode, 2019)
Ian Creed ... marine coordinator (1 episode, 2019)
Jenny Creed ... marine runner: Croatia (1 episode, 2019)
Franko Dugum ... floor runner: Croatia (1 episode, 2019)
Jared Greenberg ... additional production assistant (1 episode, 2019)
Domnana Hay ... production executive assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Jenna Hellmuth ... intimacy coordinator (1 episode, 2019)
Nicholas Horne ... Unit Production Assistant (1 episode, 2019)
Domagoj Krapec ... production assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Alberto Martinez ... congressional advisor (1 episode, 2019)
Antonia Medo ... production assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Brian Oxford ... construction medic: US (1 episode, 2019)
Vito Popovic ... production assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Zeljko Radola ... assistant marine coordinator: Croatia (1 episode, 2019)
Katarina Radonic ... production assistant: Croatia (1 episode, 2019)
Jason Ridgeway ... additional production assistant (1 episode, 2019)
Sivan Saati ... eco production assistant (1 episode, 2019)
Mario Sljuka ... on-set paramedic: Croatia (1 episode, 2019)
Zeljko Stankovic ... assistant marine coordinator: Croatia (1 episode, 2019)
Johannes Stiedl ... hunting consultant (1 episode, 2019)
David Zelehovski ... floor runner: Croatia (1 episode, 2019)
Ben Gatollari ... covid compliance production coordinator (1 episode, 2020)
David Jenkins ... Crew Sports Therapist (1 episode, 2020)
Jerome Butler ... dialect coach: Sarah Snook (uncredited) (10 episodes, 2018)
Peter Marschark ... craft service (uncredited) (10 episodes, 2018)
Gabe Gilden ... assistant clearance coordinator (uncredited) (9 episodes, 2019)
Richard Cline ... production assistant (uncredited) (6 episodes, 2018-2019)
Helena Emmanuel ... production assistant (uncredited) (5 episodes, 2018)
Elisha Jachetti ... set production assistant (uncredited) (5 episodes, 2018)
Z Chuen ... stand-in (uncredited) (4 episodes, 2018)
Mei C Li ... set medic (uncredited) / Lead Medical Consultant/Set Medic (uncredited) (4 episodes, 2018)
Vincent Tumeo ... stand-in: Alan Ruck (uncredited) / stand-in: Danny Huston, David Rasche (uncredited) (4 episodes, 2019)
Julian Wheeler ... helicopter pilot (uncredited) (3 episodes, 2018-2019)
Sally Winters ... adr loop group (uncredited) (3 episodes, 2019)
David Midgen ... main titles producer: main title sequence (uncredited) / titles producer (uncredited) (2 episodes, 2018-2019)
Anna Bennett Squire ... on set production assistant (uncredited) / onset pa/fire warden (uncredited) (2 episodes, 2018)
Steve French ... adr loop group (uncredited) (2 episodes, 2018)
David Guinan-Browne ... stand-in: Matthew Macfadyen (uncredited) / stand-in: Nicholas Braun (uncredited) (2 episodes, 2018)
Michael Kalmin ... production assistant (uncredited) (2 episodes, 2018)
Sheryl Minikes ... stand-in (uncredited) (2 episodes, 2018)
Peter Taverner ... stand-in for Jeremy Strong (uncredited) / stand-in: Jeremy Strong (uncredited) (2 episodes, 2018)
Richard Wild ... weather consultant (uncredited) (2 episodes, 2018)
Chris Wilson ... stand-in: Brian Cox (uncredited) (2 episodes, 2018)
Taylor Bandoni ... production runner (uncredited) (2 episodes, 2019)
Sarah Beguiristain ... production assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Lara Myles ... production assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Barnum Nixon-Smith ... production assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Dan O'Hara ... production assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Malcolm Rumbles ... key set production assistant (uncredited) (2 episodes, 2019)
Zack Abramowitz ... production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Rob Alicea ... production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Daniel Altieri ... first assistant accountant (uncredited) (1 episode, 2018)
Elina Angel ... production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Lisa Birch ... assistant to marine coordinator (uncredited) (1 episode, 2018)
Amaris Bracey ... production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Nancy Braun ... assistant choreographer (uncredited) (1 episode, 2018)
Kriss TheDish Brown ... on-set internet engineer (uncredited) (1 episode, 2018)
Anthony Del Grosso ... production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Tyler Grigg ... travel secretary (uncredited) (1 episode, 2018)
Denise Harkins ... production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Scott D Martin ... set medic: day player (uncredited) (1 episode, 2018)
Faisal A. Qureshi ... researcher (uncredited) (1 episode, 2018)
Gabriel Schwartz ... stand-in: Ashley Zukerman (uncredited) (1 episode, 2018)
Dave Shaw ... marine coordinator (uncredited) (1 episode, 2018)
Jamie Theurich ... stand-in: Kieran Culkin (uncredited) (1 episode, 2018)
Erena Willis ... set production assistant (uncredited) (1 episode, 2018)
Tim Wilson ... stand-in: Brian Cox (uncredited) (1 episode, 2018)
Mallory Ann Wu ... stand-in: Mallory Ann Wu (uncredited) (1 episode, 2018)
Dylan Bedsaul ... additional office production assistant (uncredited) (1 episode, 2019)
Dan Diaz ... on set security (uncredited) (1 episode, 2019)
Kent Eastman ... stand-in (uncredited) (1 episode, 2019)
Ken Holmes ... utility stand-in (uncredited) (1 episode, 2019)
Paul Lucas ... stand-in (uncredited) (1 episode, 2019)
Adam Meir ... adr actor (uncredited) (1 episode, 2019)
Mia Pacak ... crowd runner (uncredited) (1 episode, 2019)
Danielle Scott ... crowd production assistant (uncredited) (1 episode, 2019)
Victoria Stone ... immigration consultant (uncredited) (1 episode, 2019)

See also

Release Dates | Official Sites | Company Credits | Filming & Production | Technical Specs

Contribute to This Page


Recently Viewed